چگونه پیشرفت کنم؟

راستش من آموزش های Css Html jQuery Javascript به پایان رسوندم و میدونم فقط یادگیری با چند پکیج آموزشی و ویدیو ها کافی نیست.
از شما میخوام که بهم راه هایی معرفی کنید باعث بشه پیشرفت کنم!
نکاتی که وجود داره و …
و اینکه شروع کنم قالب های psd رو کدنویسی کنم کار ساز هست؟

1 پسندیده

من در زمینه html و css مدت ها روی قالب های سایت های معروف و ساده و بعد با پیچیدگی زیاد یک نسخه کپی می زدم برای آموزش و بعد از اون که کد های این افراد رو هم می دیدم شروع کردم به سمت تبدیل پی اس دی به کد حتی یادم هست پی اسدی های پولی و رایگان زیادی رو تبدیل کردم و رایگان هارو بعد از مدتی که کیفیت خوبی پیدا کردند قالب جوملاشو زدم و برای دانلود رایگان قرار دادم

اون موقع قالب رایگان جوملا واقعا ترافیک جذب می کرد باعث شد خیلی کار و کاسبی سایتم بگیره

هم به قولی فال بود هم تماشا

4 پسندیده

به نظرم اگه اینارو تازه یاد گرفتین چند مدت تمرین رو ادامه بدین تا بره تو حافظه بلند مدتتون میتونید تمرین های روزانه انجام بدین و مسلط بشین

4 پسندیده

سلام
خیلی خوبه نگاهی هم به فریم ورک های css و javascript داشته باشید من خیلی روی این سه زبان وقت گذاشتم آخرش فهمیدم باید فریم ورک بلد بود اگه بلد نباشید دیگران فکر می کنند مبتدی هستید.
زبان css در ظاهر خیلی ساده ست ولی واقعیت اینه توی طراحی های پیچیده, کار با css سخت میشه! css فقط رنگ کردن پس زمینه و متن و تغییر فونت سایز نیست نکاتش خیلی زیاده… خیلی خوبه برای یادگیری بیشتر و بهتر از csstricks.com و codepen.io کمک بگیرید.

بهترین راه همینه! تا زمانی که دست به کار نشید تصور می کنید کاری بلد نیستید حتما روی localhost پروژه های تمرینی شخصی انجام بدید…

1 پسندیده
2 پسندیده

هیچ‌چیزی به اندازه انجام پروژه به شما کمک نمیکنه، البته به صورت منطقی و هدفمند و با مطالعه بر روی چگونه بهتر انجام دادن هر کاری

3 پسندیده

این چیزی که میگم کلی هست و فرقی نداره که بکند کارید یا فرانت اند یا هر چیزه دیگه ای.
به نظر من سعی کن اول یه هکر باشی و از فرهنگ هکر ها پیروی کنی, چراکه برای پیشترفت شخصی بسیار مناسب هست.
اکید توصیه میکنم که مقاله اریک ریموند توو این زمینه رو مطالعه کنی.How to become a hacker

5 پسندیده

منظور از هکر بودن چیه؟

2 پسندیده

هکر بر اساس تعریف گنو

3 پسندیده

من هم دلم می خواست یه هکر باشم! ولی راهش رو پیدا نکردم…
توی گنو لینوکس صرفا یه مصرف کننده هستم چند بار سعی کردم سورس یه سری نرم افزارهای مورد علاقه م مثل geany, gedit, imagemagick رو بفهمم و تغییر بدم ولی نشد که نشد. در نهایت اومدم سمت وب…
آقا سمیر اگه امکان داره بفرمایید توی کدوم پروژه های گنو فعالیت داشتید؟ چقدر و چه چیزهایی رو تونستید تغییر بدید؟ یه توضیحی بدید خیلی خوب میشه و ما هم ممنون شما میشیم : ))

به نظرم برای منابع کمک اموزشی بهترین منبعی که میتونی بهشون رجوع کنی کتاب ها هستن
چون صفر تا صد رو کامل براتون توضیع میده و خیلی کامل تر از ویدئو یا هر چیز دیگری اند
و چیزی که خودم تازه شروع کردم به نظرم کنفرانس های مربوط به تخصصتون خیلی کمک میکنه
اگه در جایی هستی کنفرانس برگذار میشه حتما برو تا افراد حرفه ای و با تجربه اشنا بشی و اطلاعاتت درباره امکانات جدید به روز باشه یا هم از طریق اینترنت
راه طولانیه اگه بخواین میان بر بزنین برای پول و اینکه زود پول در بیارید اشتباهه
و در اخرم تمرین و تمرین و تمرین برای درونی کردن اطلاعاتتون

1 پسندیده

آقا معلم, عرض ادب
ببخشید جسارت کردم و نوشتم…
توی دنیای گنو, تعریف هکر فرق داره… در این جا هکر یه فرد خبیث نیست که بد افزار بنویسه یا ویروس و نرم افزارهای مخرب درست کنه! :slight_smile: اینجا هکر کسی هست که دانش برنامه نویسی بسیار بالایی داره, توانایی خوندن و درک کدها رو داره می تونه تغییرشون بده… توی پروژه های آزاد خیلی زیادی مشارکت داشته و نرم افزارهای زیادی رو توسعه داده و تولید کرده . چنین فردی قادر هست نرم افزارها رو بر اساس نیاز خودش تغییر بده و خلاصه یه فرد همه فن حریف هست درست مثل خودتون…
از طرف دیگه به پروژه های بزرگ مثل لینوکس, هک میگن (linux is a one big hack).

2 پسندیده

یعنی نمیتونه یه فرد خبیث باشه که کد ها رو ویرایش کنه و به عنوان بد افزار استفاده کنه؟

1 پسندیده

بله می تونه و سوادش رو هم داره… ولی هکر (واقعی) خصلت های پهلوانی داره :slight_smile: و همچین کاری رو انجام نمیده. اگه قرار بود بدافزار بنویسه به همون آدم بده تبدیل میشد :))

پس کسایی که کارشون هک و نفوذ به دیگر سیستم هاست هکر واقعی نیستن؟
و اینطور که شما میگید تمامی پروژه های آزاد امن هستن چون افرادی با منش پهلوانی اون ها رو ویرایش میکنن
البته کاملا درست میگید ولی خوب بحث سر اینه که کد ها رو بخونن و تمرین کنن و اون ها رو ویرایش کنن

1 پسندیده

ما اینجا داشتیم در مورد هکرهای دنیای گنو صحبت میکردیم : ) منظور من هکرهای دنیای گنو بود…
در ادامه فرمایشاتتون باهاتون موافقم…
پ.ن) من دیگه این موضوع رو ادامه نمیدم نظم تاپیک به هم نخوره…

1 پسندیده

درسته ببخشید من اشتباه کردم . ممنونم از راهنمایی هاتون

1 پسندیده

Emacs, Savannah و یه سری کارهای devops و اینا به تازگی هم شاید روی librejs کار کنم.

2 پسندیده

در همه جان هکر به افراد با تجربه که در فناوری خاصی به صورت عمیق می تونند فعالیت بکنند , نام گذاری می شند

2 پسندیده