اسم سلاحتون چیست و باهاش چی کار میکنید؟

سلام دوستان … دیدم که انجمن چند وقته خیلی ساکته و همش سر میزنم خیلی خلوته
خواستم به موضوع باز کنم واین سوالو بپرسم که با چه سلاحی به جنگ برنامه نویسی میرید؟؟(البته جنبه فان داره)
و چه کاری باهاش انجام میدید؟
ازش راضی هستین؟
و اگه میخواستین یه قسمتش بهتر باشه (منظور زبان و کتابخانه هاش و …) چه پیشنهادی میدین؟

حالا من اینجور جواب بدم
من کاتلین رو سلاح اصلی خودم انتخاب کردم چون راهم اندروید هست و الان که پیش رفتم خیلی ازش راضیم .

البته اگه خوشتون نیومد بگین حذف کنم
:rose::rose::rose::crossed_fingers::rofl:

6 Likes

سلام خیلی کار خوبی کردید و خیلی هم عالی…
اتفاقا من هم به دنبال راهی برای جلوگیری از سکوت انجمن بودم که شما مشکل رو حل کردید…
من هم Python رو به عنوان سلاح اصلی انتخاب کردم. البته تازه استارت کار رو زدم :wink: و قراره بعدش به سمت Django و Flask و CherryPy و … حرکت کنم. سلاح دومم هم یه کلت کمری به اسم Bash که خیلی وقته ازش توی shell استفاده می کنم… Javascript هم سلاح سردم هست. سلاح دیگه ای رو قرار نیست با خودم حمل کنم :grin:

5 Likes

مرسی ممنون …
خیلیم پاسختون فان بود :grin:
موفق باشین …:rose:
منتظر جوابای دیگر عزیزان نیز هستیم

2 Likes

فکر کنم این مورد تنها موردی باشه که اگر هدف وسیله رو تعیین اشکالی نداشته باشه :wink:

3 Likes

یعنی اینکه باید اول هدف و نوع پروژه معلوم شود و بر اساس اون تکنولوژی ها انتخاب شه؟؟
حق با شماست ولی حالا گفتم خودتون چیو دوس دارین به دور از اون مسائل…:smile::sweat_smile:
بیشتر جنبه فان خواستم داشته باشه

1 Like

4 Likes

من به عنوان سلاح اصلی که همیشه باهامه گو رو انتخاب کردم ولی همیشه تو یه جعبه گیتار یه کلوژر گذاشتم برا روز مبادا

4 Likes

rust and python از نوع اسباب بازیش البته #مبتدی :sweat_smile:

4 Likes

برای حل مسائل codesignal.com از جاوااسکریپت es6 استفاده میکنم کار باهاش خیلی راحته مخصوصا کار با رجکس و arrow function خیلی شیرینش کرده.

سلاح دومم پایتونه که تسلط کمتری بهش دارم

1 Like

هرکس تصمیم بگیره که مشکلی رو با رجکس حل کنه در اصل یک مشکل جدید بوجود آورده😉

2 Likes