بنظرتون برای مهاجرت کجا خوبه ؟

سلام
بنظرتون برای یه برنامه نویس C# , ASP.NET MVC کدوم کشور برای مهاجرت مناسبه ؟

1 پسندیده

هر جا که قبولتون کنن و بتونید برید ! واقعا این سوال که مهاجرت کجا خوبه مشکل داره هم از لحاظ اینکه بخوایم هم بعضی جاها رامون نمیدن و اینکه باید یه استعداد خاصی داشته باشید که شما رو به آدم های دورو ورشون ترجیح بدن . اگه جای خوبی میشناسید لطفا بگید ما ام بریم راحت شیم …

2 پسندیده

با اینکه درک میکنم این مسئله رو ولی واقعا قبلش لازمه بتونید با دنیای خارج ارتباط بر قرار کنید این می‌تونه مسیرهای مناسب‌تری باشه . صرفا سفر باعث تحول نمیشه تجربه ثابت کرده امکان این که با دردسر های عجیب غریب روبرو بشید زندگی ctrl+z نداره

بیشتر مواقع بخواطر اینکه شکست خورده ایم یا حس اینکه از بقیه عقب افتاده ایم به فکر اینیم که مهاجرت کنیم تا این عقب افتادگی یا شکست رو باهاش بپوشونیم حداقل در حد یک تخیل هم بعضا قبوله

سعی کن با شکست هات رودرو بجنگی نه اینکه فرار

(امیدوارم تجربه کمم کمکتون کنه و همچنین ناراحت نشین)

و همچنین دلیل فانتزی برای مهاجرت واسه خودت نتراش

1 پسندیده

حسین عزیز با احترام کامل به نظر شما ولی به نظرم مهاجرت و حتی تصمیم یا فکر کردن به مهاجرت! به هیچ عنوان ایده بدی نیست!
کسی اگه بتونه مهاجرت کنه با چالش های زیادی مواجه میشه که اولینش میشه یادگیری مکالمه انگلیسی…
مخصوصا با توجه به شرایطی که ما داریم! و اهمیتی که کشورهای جهان اول برای برنامه نویسی قائل هستند…
من هر کسی رو که دیدم مهاجرت کرده فوق العاده موفق شده و بهترین زندگی رو داره… چه از راه (پنا حند گی) و چه پذیرش دانشگاه یا شغل…
اتفاقا اگه کسی بتونه بره مطمئن باشید خیلی چیزها رو بدست میاره :wink:

1 پسندیده

سلام
پیشنهاد می کنم این تاپیک و لینک هایی که توی اون هست رو ببینید.
مشاغل مربوط به asp dot net رو هم می تونید اینجا ببینید.
باید ببینید کجاها شغلی که می خواید هست و شما رو پذیرش می کنند.
پ.ن) اگه رفتید دست ما رو هم بگیرید :slight_smile:

مهاجرت با مسافرت به شهرستان فرقه زیادی داره ، غم غربت ، تک و تنها بودن ، نبودن هم زبان می‌تونه به شدید ترین مدل عذاب آور باشه و کامتون رو تلخ کنه ، سن و سال هم بی تاثیر نیست . من تجربه ناموفق مهاجرتی داشتم و خیلی درس های خوبی ازش گرفتم و فهمیدم مهاجرت کردن این طوریم ساده نیست که شما می‌فرمایید هر کی رفته موفق شده حتما پشت موفقیت تلاش و پشتکار و اراده بوده …

تو دنیایی زندگی میکنیم که زبان انگلیسی بلد نباشیم(حداقل تو این حوزه) تقریبا بی سواد محسوب میشیم

4 پسندیده

متاسفانه یکی از دلیل های سخت بودنش برای ما ایرانی ها اینه که تقریبا در هیچ کجا کامیونیتی قدرتمندی نداریم و اتحادی بینمون نیست، خیلی هم از هم فراری هستیم.
شایدم حرف خوبی نزدم، اما اگرم کامیونتی خوبی وجود داره من هیچ وقت ندیدم

6 پسندیده

اقا توماج شما متولد یا رگه اونور دارید یا بعدا مهاجرت کردید ؟ البته جسارت نباشه پرسیدم . اگه مایل نبودید میتونید جواب ندید . .

ولی شاید دونستن داستان عزیزایی ک مهاجرت کردن . .یه مسیر خوبی پیش روی اونایی ک قصد دارن مهاجرت کنن باشه … یا اینکه منصرفشون کنه از مهاجرت غیرضروری و خطرناک …

من شنیدم کشوری مثل استرالیا و سوئد . نژاد پرستی زیادی داره . و به ندرت از سایر جاها مهاجری قبول میکنه تا عضوی از خودش بدونه . .

در مقایسه . .شنیدم که . تو کانادا ایرانی های کله گنده انقد زیادن که . یه کامیونیتی تو یک سری مناطق برای خودشون تشکیل دادن …

2 پسندیده

فکر کنم برای پاسخ به این سوالات با سازمان های مهاجرتی بهتر به نتیجه میرسید، نه به خاطر اینکه دوست ندارم بگم، راستش چون اطلاعات من خیلی قدیمیه. من تقریبا ۲۰۰۳ از ایران رفتم

2 پسندیده

بیشتر میخاستم از دید تکنیکال به قضیه نگاه کنیم … ایا اسکیل ویزا یا ویزا اسپانسر گرفتید . یا به نوع دیگه . و اینکه اگر خودتونو تو یک سطحی بدونید . ایا برید اونجا . میتونید به همون جایگاه ارتقا پیدا کنید یا نه . باید پله پله طی بشه …

آیا یه مهاجر میتونه CEO / CTO بشه اونور یا نه …
آیا همون میانگینی که به شهرونداشون پرداخت میکنن به مهاجرای با اون مهارت هم میدن یا مهاجر بودن تاثیرگذاره

1 پسندیده

پیشرفت فقط و فقط بستگی به خود فرد داره.
نژادپرستی همه جا هست، یه جا در موردش حرف میزنن و آمارش رسانه ای میشه یه جای دیگه نه.
توی استرالیا وقتی که مصاحبه می کنند یکی از سوالات معمولا اینه که آیا مشکلی با این موضوع دارید که همکاراتون از جاهای مختلف دنیا هستند؟ البته من خودم این سوالو از کسی نمیپرسم اصولا اما زیاد دیدم.

3 پسندیده

بر اساس مطالبی که در اینترنت به وسیله کاربران فارسی زبان منتشر شده . شهر های بزرگ این مشکل ندارند ولی شهر های کوچیک دیر می پذیرند . و همینطور شهر های بزرگ برای شروع نیز بسیار هزینه بر می باشد.

4 پسندیده

بله با این مورد موافقم، اما دست مزد و تکس بر اساس قانون کار تعیین میشه

3 پسندیده