داشتن ۲ یا ۳ مانیتور برای برنامه نویسی ضروری هست؟

سلام دوستان :rose:
من سه تا workspace توی سیستمم ایجاد کردم:
اولین مرورگرم هست که بتونم چیزی رو سرچ کنم و یا مشکلاتم رو جست و جو کنم و گاهی در کنار اون مرورگر، قالبی هست که باید طراحی کنم (قالبی که باید به کد تبدیل بشه)
دومین ادیتورم و سومین هم بازم مرورگره که بخوام خروجی یا رندر نهایی کار رو ببینم.
من نمی تونم دو یا سه نرم افزار رو توی یک پنجره باز کنم چون دیگه خیلی آزار دهنده میشه…
این روند به شدت سرعت کار من رو کند کرده و مهم تر اینکه کلافه م کرده!
با توجه به این شرایط پیشنهاد می کنید مانیتور اضافه بخرم؟ خودتون از چه مانیتوری استفاده می کنید و روند کاریتون به چه شکله…؟ مانیتور چند اینچ بخرم؟ ۲ تا مانیتور بخرم یا سه تا؟ افقی باشه یا عمودی؟
خواهش می کنم هر تجربه یا پیشنهادی دارید از ما دریغ نکنید. انقدر CTRL + ALT و جهت زدم دیوونه شدم!
صمیمانه سپاس گزارم :slight_smile:

1 پسندیده

به نظر شخصی من این اصلا ربطی به نیاز نداره بیشتر ربط به پول داره :grin: منم خیلی دوست دارم سه تا آی مک ۲۷ اینچ کنارم باشه و روی یکی پروژه وب سرویسمو بیارم بالا یکی هم پروژه swift یکی هم باشه حالا شاید استفاده شد یا فتوشاپ بیارم بالا طرف رو ببینم .

ولی در کل من با دوتا مانیتور خیلی کار سریع تری رو انجام می دادم البته هر کدوم از این مانیتور ها کیس خودشون داشتن

5 پسندیده

بستگی به سلیقه و عادت های شخصی داره بعضی ها چندتا مانیتور داشتن دیوانه میکنتشون و دوست دارن tab عوض کنن
من دو مانیتور ۲۷ بهترین workstation برام و سه تا مانیتور کلافه میکنتم
باید خودت امتحان کنی ببینی چه نوع workflow دوست داری

5 پسندیده

منم دوتا برام بهتره، بیشتر وقتا مانیتور لپتاپ + یک مانیتور ۲۷، کلا باعث میشه دیگران فکر کنن من خیلی حرفه ایم :slight_smile:
نه شوخی کردم واقعا لازم دارم دوتا رو

4 پسندیده

مانیتور اضافی بنظر من کار شما رو به اندازه ای راه نمی اندازه که یه window manager خوب می تونی راه بندازه. من همیشه فقط یه مانیتور دارم و لپ تابم رو هم می بندم. اونم به خاطر گردن درد و این داستان ها. مانیتور اضافی فقط ممکن از لحاظ این که بتونین ۲ تا پنجره رو هم زمان ببینین می تونه کمکتون کنه. اما هنوز برای مدیریت پنجره ها مشکل خواهید داشت. واسه همین پیشنهاد می کنم قبل از مانیتور گرفتن اول از یه window manager خوب مثل i3 یا awesome استفاده کنین. بعد اگر احساس کردین مانیتور نیاز دارید خریداری کنین. اینجور حداقل مشکل مدیریت پنجره نخواهید داشت.

3 پسندیده

خیلی خیلی ممنون :heart_eyes:
کاملا حق با شماست…
مشکل اصلیم با مدیریت پنجره هاست و i3 اصلا در ذهنم نبود!
بهترین جوابی بود که گرفتم :wink:

2 پسندیده

سلام
آیا منظور از window manager awesome همون دسکتاپ awesome هست؟
چون من awesome رو نصب کردم بعد وقتی میخوام باهاش کار کنم بهم میگه که شما یک window manager فعال دارید.

i3 نصبه؟

نه من اشتباه تایپی داشتم.
الان دسکتاپ من گنوم هست

سلام awesome دسکتاپ نیست ویندوز منیجره.
desktop با windows manager تفاوت داره…
gnome, xfce, lxde و … اینا میزکار هستند.
i3, openbox, awesome و … مدیریت پنجره هستند.

1 پسندیده

پیام خطا رو بدی بهتره

ممنونم مشکل حل شد. من باید هنگام ورود نوع ویندوز منیجرم رو انتخاب میکردم.

1 پسندیده