کار برنامه نویسی

سلام دوستان
فکر میکنم بهترین راه یادگیری و حرفه ای شدن استفاده از مهارت ها در یک محیط کاریست
از اونجایی که در شهر ما متاسفانه شرکت های برنامه نویسی نیستند یا مرتبط با حوزه من نیستند مایلم که به استان دیگری سفر کنم
لطفا اگر کسی کار برنامه نویسی سراغ داره که بتونم به عنوان کاراموز و یک مبتدی شروع به کار کنم ممنون میشم اطلاع بده

3 پسندیده

تقریبا وضعیت مشابهی با من دارین . مهاجرت کردن مسلما مشکلات خاص خودشو داره . به نظرم سلف لرنینگ برای یه تارگت از پیش تعیین شده خیلی بهتر از اینه که کار آموزی کنید و استعمار بشین ! منم تو شهرمون نه کسی نه شرکتی پیدا نکردم که همسو با علاقه من کار کنن مجبور شدم چند نفری رو جمع کردم و با هم کار میکنیم و آموزش میبینیم . علاقه و اشتیاق شرط اول برای یادگیری و مطمئن باشید کسی برای شما دل نمیسوزونه و خودتون باید سعی کنید

5 پسندیده

کار از راه دور چی؟

2 پسندیده

ممنون بابت توضیحاتتون.من سعی کردم دانشجو های رشته نرم افزار رو جمع کنم و گروه تشکیل بدیم و همین راهی که فرمودید ولی کسی علاقه چندانی نشون نداد . درسته من هم نیاز ندارم کسی دلش بسوزه :smile:
ولی در کل جمع کردن چنین افرادی سخته و یادگیری به تنهایی زیاد اثر بخش نیست

1 پسندیده

اگر بتونم هم کار کنم و هم یاد بگیرم چرا که نه؟
خیلی هم خوبه

خب سایت های ایرانی نیز هستند که براتون کار پیدا میکنن به صورت دورکاری چرا انجام نمیدین؟
نظیر پونیشا و جابینجا و …

1 پسندیده

ممنون تا حالا دربارشون نشنیده بودم من جستجو کردم اما بیشتر کار حضوری بود

1 پسندیده

نه نه هستند حتما یه سری بزنید به سایتشون و دربارش بخونید

1 پسندیده

این که می‌فرمایید اثر بخش نیست واقعا مخالفم تو سطح کشورمون نباید انتظار حضور سوپر من برای آموزش دادن شما رو داشته باشید ، همشون نه ولی اکثرا صاحب های شرکت های اینچنینی مخصوصا تو شهرستان ها طرز فکر دلالی و به قول معروف چرتکه میندازن ببینم مصرفه یا نه حالا زیاد کاری به کیفیت و با مسائل فنی ندارند در ضمن شما تنها نیستین میلیون ها کاربر تو اینترنت هستن با دغدغه‌های مشابه خودتون

2 پسندیده

شما درست میفرمایید ولی خوب هر کسی یک جور راه یادگیری رو دوست داره

با سلام
کار از راه دور در ایران منظورتون بود یا در خارج از کشور؟

سلام
بنده هم دقیقا تو شرایط شما هستم تو شهری هستم که اصلا شرکت مرتبط با نرم افزار نداره (منطقه آزاد ماکو)،
خیلی سعی کردم که دوستان رو جمع بکنم تا یه جامعه نرم افزاری واسه خودمون تشکیل بدیم که مثل شما هیشکی علاقه ای نشون نداد (اونایی هم که اهلش هستن تو حوزه های متفاوتی درحال فعالیت هستن)
واسه دورکاری و کار فریلنسینگ باید سابقه کار داشته باشیم یا حداقل یه نمونه کار قوی که هیچ کدوم رو نداریم

درکل تصمیمی که خودم گرفتم ولی خیلی خیلی شک دارم توی تصمیم (بخواطر سختی هایی که داره و امکان نتیجه نگرفتن در ازای تلاش هام)
قرار بر اینه که برم شهر ارومیه(درسته زیاد پیشرفته نیست ولی چون امکاناتی که اونجا دارم واسم مناسب ترین گزینه هست) و کل تابستون اونجا باشم و رایگان :smile: کارآموزی کنم و طبق حرف های شما توی جمعی از برنامه نویسان باشم و تو جامعه ، شرکتی و برنامه نویسی چیا میگذره با خبر بشم.

متاسفانه بزرگترین معضلات ما شهرستانیا اینه

2 پسندیده

اگه درباره کار از راه دور با خارج تجربه ای دارین لطفا به اشتراک بزارین
از طرز رفتار کارفرماها و تفاوتشون با کارفرماهای ایرانی… تا چطوری پروژه جذب کردن و انتقال پول به داخل

1 پسندیده

ارومیه پیش منم بیا :grin:

3 پسندیده

به داشته هات باید شکر به جا بیاری
من دارم از شهرم فرار میکنم بیام هرچند یک قدمی تویه شهر شما پیشرفت کنم درحالی که خودتون قبول ندارین شهرتونو(حالا طبق حرفاتون)

1 پسندیده

شما اگه تو سایت جاب اینجا یه جستجو ساده کنید متوجه میشید که همه کارهای مرتبط با فرانت اند یا برنامه نویسی اکثرشون ماله تهران است و خیلی هم زیاده ولی شهرستان های دیگه هر چند که مرکزاستان باشند ولی همچین کششی ندارند.

1 پسندیده

متاسفانه بله واقعا قابل قبول نیست سیستم کاریشون ، حداقل کارهایی که باید انجام بشه نمیشه بیشتر شبیه بقالی کار میکنن اپلیکیشن سایت فروشگاه رو ۳۰۰ هزار(این قدر بی ارزش میکنن کارو ) به مردم نا آگاه قالب میکنن که واقعا جز ۶۵۰۰ تومان هزینه ثبت دامنه ارزشه دیگی ای ندارن !

2 پسندیده

خب بلخره تهران پیشرفته ترین جایه مملکته
ولی من درک نمیکنم شرکت های زیادی توی همین ارومیه هست که بجا اینکه بیان مثلا جابینجا، میرن توی دیوار آگهی استخدام میزنن
البته کاملا معلومه که اینجور فعالیت ها که انجام میدن کمبود سوادشون رو نشون میده

2 پسندیده

لطفاً requirement هایی که تو آگهی ها هست رو ببینید . وردپرس وردپرس و باز وردپرس

2 پسندیده

خب توقع اونا هم از برنامه نویسی که میخوان استخدامش کنن همون قدر است نه بیشتر…

2 پسندیده