به نظرتون یک پیام رسان خوب چی هست ؟

خودتون می دونید داخل وضعیت که داخل ایران هستیم ، دسترسی به پیام رسان های خارجی خیلی سخت هست ، به نظرتون یک پیام رسان که بشه باهاش کارها برنامه ریزی و گفتگو ها انجام داد و سرعت خوبی هم داشته باشد چی هست ؟

حتما چند پلفترمی تحریم نبودن و سرعت در نظر بگیرید .

1 پسندیده

هر پیام رسانی که برای به دست آوردن کاربر التماس نکنه :slight_smile:
نه شوخی کردم از google allo یا hangouts استفاده کدین؟

از هر نظر فکر کنید تلگرام بهترین هست.
اگه دستریتون بهش سخت شده (به خاطر فیلترینگ) کافیه مرورگر opera رو برای کامپیوتر نصب کنید و فلفل شکن (ف ی ل ت ر شکن) داخلیش رو فعال کنید و با باز کردن نسخه وب تلگرام خیلی راحت بهش دسترسی داشته باشید.

فکر نکنم پیام رسان های ایرانی به خوبی پیام رسان های خارجی عمل کنند هم از لحاظ خدماتی که به کاربران ارائه میدهند و هم از لحاظ امنیتی چون شرکت های بزرگ سالانه پول زیادی رو صرف بالابردن امنیت پیام رسان هاشون میکنند که با توجه به وضعیت الان و نوپا بودن و خیلی دلایل دیگه پیام رسان های ایرانی زیاد به نظرم خوب به نظر نمیان.
و در اخر خواندن

خالی از لطف نیست

پیام رسان های ایرانی مشتق شده از تلگرام هستند! فقط سرورشون مال خودشون هست. این ها رو درست کردن تا بتونن ما رو کنترل کنند و از پیام هامون سر در بیارن :slight_smile:
سورس تلگرام رو کامپایل کردن و اسکریپت های جاسوسی رو تزریق کردن بعد میگن سروش درست کردیم!

1 پسندیده

درسته نظر من همینه که برای جاسوسی ساخته شده و الا اگر جریان حفظ حریم خصوصی ایرانی ها بود که اطلاعات ما رو به دیگران میفروشه و خیلی چیزهای دیگه اپ سیگنال که امنیت بسیار بالایی داشت رو فیلتر نمیکردن که حتی خود شرکت سازنده به این اطلاعات دسترسی نداشت
و برای مجبور کردن مردم برای استفاده از اپ های ایرانی پهنای باند و کیفیت اینترنت رو پایین اوردن
سیاستی که برای وی پی ان ها داشتند همین پایین اوردن پهنای باند بود
البته بحث درباره این ها تموم نشدنیه پس بیخیال

2 پسندیده

سر***ش‌ و اصلا پیشنهاد نمیکنم، مواظب این پیام رسان باشید, ناقض همه اصول قانونی واخلاقیه

4 پسندیده

نیازی به کمپایل سورس نیست، تلگرام یک شرکت و سرویس فناوری راستکیه :joy:‌ و api در اختیار دولوپر ها گذاشته که بتونن مثل تلگرام اپ بسازن :hugs:. ساختن اپ بنظر خیلی راحتر از مهندسی معکوس یا ریسورس کردن میاد.

3 پسندیده

نسخه ویندوز ندارن

1 پسندیده

نسخه ویندوز ندارن

broken_window

3 پسندیده

Whatsapp رو نصب کنید :slight_smile:

اونم فیلتر

1 پسندیده

من همین الان بررسی کردم… فیلتر نیست.

شما که دیگه همه چیو مسدود کردید رفت:-))
واتساپ کمی سرعتش پایین اومده اما فیلتر نیست !
از تلگرام به راحتی میتونید از راه های مختلف استفاده کنید

1 پسندیده