چگونگی مدیریت اخبار

سلام
مشکلاتی نظیر اینکه هر روز اخبار جدیدی از حوزه هایه متفاوت میاد و واقعا کنترل اینهمه اطلاعات و خبر ها که واقعا هم مهم هستن سخته…

شما از چه شیوه ای برای مدیریت این مسئله استفاده میکنین؟

1 پسندیده

سلام منم اگه بشه اینجوری یه سوال کنم از بچه ها که چه نوع سایت هایی رو دنبال میکنین برای تکنولوژی و برنامه نویسی؟ چند موردشو ذکر کنید لطفا …:pray:

2 پسندیده

هکر نیوز
و هم وبلاگ جادی و هم رادیو گیک که پادکست جادیه (کانال تلگرام هم داره و میتونی مطالبشو از اونجا هم دنبال کنی)
من از اینها رو بیشتر دنبال میکنم و چندتا کانال تلگرام مثل t.me/ai-python

2 پسندیده

سلام عنوان این سوال رو خیلی بهتر کردید…
بلاگ Coding Horror رو بیشتر از همه می بینم.
بعضی مواقع هم به سایت هایی مثل Tech Crunch و Medium سری میزنم.
اگه به ubuntu هم علاقه دارید OMG! Ubuntu رو پیشنهاد می کنم.
تنها سایت هایی که به جرئت می گم کلیه مطالبش رو خوندم GNU و Stallman بوده :grin: بقیه رو دست و پا شکسته دیدم.
ضمنا جواب خیلی خیلی از سوال هام رو توی انجمن Quora پیدا کردم. حتما با این انجمن همراه باشید.

4 پسندیده

:grin: مشکلم مدیریت خبرها بود حالا با اضافه شدن سایت های معرفی شده مشکلم دوبرابر میشه

3 پسندیده

قدیما rss روی مروگر اپرا خیلی خوب بود فقط تیتر واری می خوندی ولی نمی دونم چرا اونا همه بی خاصیت شدن از بین رفتن . فید خوان ها هم روز به روز وضعیتشون بدجوری خیلی ها هم بسته شدند

الان من می یام کانال هایی رو در شبکه های اجتماعی پیدا می کنم که اخبار زیاد می زارند و در یک حلقه محدود مثلا فقط برای اپل می زارند اونجوری از تیتر های کلی خبر دارم

2 پسندیده

rss باید تا این زمان توسعه پیدا میکرد نه حذف

این addon برای فایرفاکس بنظرم فلن راه بندازه

تو دنیای امروز (کراولر ها) دیگه rss ها جایی ندارن(شایدم هنوز برای افراد غیر تکنیکال کاربردی باشه) …

1 پسندیده

خیلی خوب بودم . آدم درگیرش نمی شد سریع ازش استفاده می کرد . حالا شما چطور انجام می دید ؟ کروال نوشتید یا از چیزی خاصی استفاده می کنید؟

دوست عزیز کم پیدایید تو انجمن کمتر شما رو می بنیم :smiley:

3 پسندیده

والا بیشتر از نظرات شما عزیزان استفاده میکنم … و بخاطر مشغله کمتر فرصت میکنم . ولی ارادت دارم همیشه به شما و عزیزان این انجمن :relaxed:
اره قدیم یکی نوشتم خیلی ساده … با کتابخونه هایی ک پایتون داره بیشتر از ۱۰ - ۲۰ خط نمیشه . bs4 - scrapy
نمونه اماده هم داره تو گیت هاب .

بعضی سایتا هم ک spa هستن کافیه apiشونو پیدا کنید و با کتابخونه requests براحتی دیتای جیسون شونو بگیرید…

من فقط تیتر ها و لینک های اصلی رو میگرفتم … و اگه موضوعی بود ک نظرمو جلب میکرد … میرفتم تو سایت میخوندم …

4 پسندیده

واقعا اعتیاد به خوندن اخبار بده و زمان زیادی رو خیلی از ماها صرف این میکنیم
کسی جز خودت نمیتونه جلوشو بگیره
شاید مسخره به نظر بیاد ولی من مثلا از دوتا مرورگر استفاده میکنم
یکی رو قرار دادم مختص سایت هایی که هر روز دوست دارم سر بزنم (اخبار فناوری - سریال و همین سایت مثلا ) و تمامی اون ها رو تو قسمت محبوب ها اضافه کردم
و یکی هم مختص جستجو و کارهای اصلیمه . یه جورایی شرطی شده دیگه برام
وسوسه میشم ولی سعی میکنم جلوشو بگیرم :smile:

4 پسندیده