ارتباط بین سروش و تلگرام

سلام !
امروز دانشگاه یه بحثی شد در مورد اینکه ما یه کانال تلگرامی داشتیم و از اونجا به دانشجو ها اطلاع داده میشد که ایا کلاس ها تشکیل میشن یا نه
خب چند روز قبل دانشگاه اعلام کرد که دیگه کانال فعالیتشو تو تلگرام ادامه نمیده و به سروش منتقل شده
حالا چون به دلایل مختلفی بیشتر دانشجو ها از جمله ماها نمیخوایم سروش نصب کنیم دوستم یه ایده ای به ذهنش رسید و اینکه ایا میشه هر مطلبی که تو کانال دانشگامون تو سروش منتشر میشه … مستقیما به کانالی که ما تو تلگرام باز میکنیم ارسال بشه؟
ایا امکانش هست؟
پ . ن : و منو دوستم تقریبا از مقدمات ساخت ربات با پایتون در تلگرام اشنا هستیم

3 پسندیده

حتما می شه

2 پسندیده

خب از کجا بتونیم این کارو انجام بدیم/؟؟؟
یه سر نخی میگین که از اونجا شروع کنیم؟

اول باید ببینی API سروش چجوری کار می کنه شاید مجبور شی مهندسی معکوس انجام بدی. یعد یه بات باید براش بنویسی که پیام هارو به یه url بفرسته که توسط اون بات تلگرام مدیریت می شه

2 پسندیده

اوکی خیلی ممنون سعی خودمونو میکنیم ببینیم چی میشه …
فک کنم حالا حالا ها مزاحم شما میشیم در مورد این موضوع
:purple_heart:

1 پسندیده

راه معقولانش اینه که یه نفر فداکاری کنه

2 پسندیده

اهااا منظورتون اینه یه نفر نصبش کنه پیامارو بفرست به تلگرام؟؟؟:joy::joy:
اره ولی بیشتر در مورد ایده بود که میدونی الان یکم نامید شدم چون فکر کنم اصلا سروش API نداره
اصلا گزینه ای برای توسعه دهنده ها نداره مثل تلگرام

1 پسندیده

من که بعید می دونم سروش در حدی باشه که public API داشته باشه ولی اگر هم نداشته باشه شاید بشه راه حلی پیدا کرد.

4 پسندیده

اصلا فید سروش رمزنگاری شدست؟ کسی میدونه؟

3 پسندیده

:smile: نه نیست. کلا به فاجعست گویا

5 پسندیده

پس دیگه واقعا کار سختی نیست،
تلگرام باید از متحدین استراتژیک در زمینه فیلترینگ ممنون باشه، کسی اصلا توی دنیا نمیدونست تلگرام چیه، یعنی میدونستند اما اکثر مردم در موردش شک داشتند! الان همه از امنیت و اعتبار تلگرام حرف میزنن، نبوغ تیم تلگرام و مهر تایید فیلتر کنندگانش در روسیه و ایران به امنیت تلگرام آن هم درست قبل از راه اندازی شبکه TONیعنی زیرکی بی نظیر مدیران تلگرام.

6 پسندیده