رو چه چیزی کار می کنین ؟ - ماه اول

سلام دوستان. یه پست جالب رو Clojureverse دیدم گفتم جالب می شه شبیهشو داشته باشیم.

خیلی خوب می شه اگر کار هامون و علایقمون رو باهم به اشتراک بزاریم. لطف کنین تو این پست بگین که رو چه چیزی کار می کنین تو این ماه و یه توضیح کوچیکی هم در موردش بدین.

مثلا من برای این ماه دارم روی concurrency ی HellHound کار می کنم که به کاربر این اجازه رو می ده که کامپوننت هاشو بر اساس نیازش در مدل های مختلف concurrency اجرا کنه.

یه مقدارم رو FG42 دارم وقت می ذارم که یه فیچر اضافه کنم برای یه سری اکشن ثابت بین پروژه های مختلف. مثلا با داشتن یه فایل تو روت پروژه بتونین اکشن run رو بنا به نیاز اون پروژه تعریف کنین.

5 پسندیده

سلام در حال حاضر داریم روی یه سیستم رزرو غذا برای دانشگاه شریف کار میکنیم برنامه بعدیمون هم یه شبکه پیام رسان decentralized و distributed هستش یه پروژه اپن سورس هم دارم برای اینکه مفهوم interceptor ها که توی لایبرری pedestal کلوژر وجود داره رو توی گو در غالب یه فریمورک پیاده سازی کنم البته تا حدودی جلو رفته ولی خیلی کار داره تا به یه فریمورک معقول برسه .

4 پسندیده

البته با وجود اساتید عزیز بنده در جایگاهی نیستم ولی بنده دارم روی سه تا چیز کار می کنم . یکی دارم روی سیستم پزشکی و سلامت الکترونیکی کار می کنم و دومی هم روی یک cms کوچیک برای سایتم .

بعد از اینا سومین دارم یک افزونه جامع پرداخت برای جوملا می زنم . تقریبا نیمچه وب سرویس هم هست

دوتای اولی الکسیر و سومی php و اپ پزشکی که شروع نکردم swift

4 پسندیده

بعد از ماه ها اگه perfectionism بزاره :sweat_smile: دارم رو وبسایت شخصیم کار میکنم تا تمومش کنم… تا بیارمش بالا . با میکروفریم ورک falcon

رو پروژه شرکت ک اخراشه کار میکنم (سیستم آموزش آنلاین) -با django

2 پسندیده