انتقال از حالت آکادمیک به حالت تجارت و کسب درآمد

تجارب زیادی از افراد موفق تا ناموفق میتونیم در انجمن ها پیدا کنیم،
و معمولا دردسری به نام بیگاری داشتن،

خب در کل من که یه مهارتی که بازارکار خوبی داره فراگرفتم و قصد ورود به بازار کار رو دارم.
چگونه کمتر راه اشتباه رو برم کمتر مشکل اکثریت که میگن ازمون بیگاری میکشیدن دوچار بشم؟

از یه سمت دیگه هم درسته همه موارد رو یادگرفتم ولی بازهم حس توخالی بودن و بی سواد بودم دارم و حس میکنم اگه بدون دستمزد هم کارباشه انجام بدم تا یادبگیرم،

ممنون میشم تجاربتون رو به اشتراک بزارین.:heart:

خیلی خوبه که یه منتور داشته باشی و همیشه باهاش در ارتباط باشی.

این حس همیشه باهات خواهد بود حتی اگر خیلی سال تجربه داشته باشی باز هم خیلی چیزا رو نمی دونی. این طبیعت انسان ها و علم هستش. مخصوصا تو زمینه کاری ما که هر روز داره با سرعت پیش میره

بدون افتادن … راه رفتن یاد نمیگیری!! … پروژه زدن تو خونه با پروژه زدن تو شرکت … و زیر دست یه کارفرما … با ددلاین … و نیازمندیا خیلی متفاوته … پس باید این برهه رو تجربه کنی … و این تجربه رو کسی نمیتونه به شما انتقال بده با فلش یا اینترنت:D … پس نگران نباشید. . یه مدت برا یه جایی کارآموزی کنید … و یاد بگیرید … بعد ک اوکی شدین … برید یه جای بهتر …

فقط حواستون باشه … گیر پروژه های بزرگ نندازید خودتونو به بهونه رزومه ساختن!!.. ممکنه از کار و زندگی متنفر بشی تا تمومش کنی… یا اینکه پروژه شکست بخوره …