دریافت حداکثر اطلاعات معتبر یا غیر معتبر با یک درخواست از طرف کاربر در الکسیر

با درود خدمت عزیزان و اساتید محترم . همانطور که در تایپیک های دیگری که سوالات متفاوتی در زمینه elixir پرسیدم به این اشاره کردم که اطلاعات زیادی رو می خوام از کاربر جمع آوری کنم برای پردازش داده و …

حال اصل موضوع :

من می خوام برای داده کاوی و همینطور موارد امنیتی مثل ارسال ایمیل در زمانی که کاربر با یوزر و پسورد اشتباه می خواهد وارد سایت شود . اطلاعات مروگر تا سیستم عامل را به ایمیل صاحب اکانت ارسال کنم

در این لینک نیز یک سوال کردم

حالا چند سوال :

۱. حدا اکثر اطلاعاتی که می شه از کاربر گرفت چیست ؟
۲. آیا اطلاعاتی مثل نام مروگر و سیستم عامل چقدر قابل تغییر است ؟
۳. چه راه هایی به فکر شما می رسد که بتوانم اطلاعاتی مفید جمع آوری کنم؟

البته سوال آخر کمی کلی شد . من از Conn می یام آیپی کاربر رو در هر درخواستش می گیرم .

پیوست

کتابخونه هایی که معرفی کردن

و

می باشد . امید وارم دوستان و اساتید در زمینه کمک کنند این پست تقریبا کامل بشه

البته لازم به ذکر هست من از Conn هم می تونم اطلاعات خودمو بگیرم , فکر کنم بخش {"user-agent", "Rested/2009 CFNetwork/893.13.1 Darwin/17.4.0 (x86_64)"}, این کارو برام بکنه

بیشتر از داده که این کتابخانه ها در میگذارند داده نمیشه گرفت و تمام اینها قابله تغییر دادن هست به راحتی کافی user agent عوض کنید

اگر میخواهی داده جمع کنی میتونی یک سیستم آنالیز داده درست کنی یا از سرویس مشابه استفاده کنی و هر عملکرد کاربرو بصورت پیام بفرستی بعد آنالیز کنی

1 پسندیده

درود سام عزیز امید وارم حالت خوب باشه.

می شه کمی بیشتر در این مورد توضیح بدی ؟ تا بتونم یک سرچ خوبی داشته باشم . و همینطور از سیستم های مشابه سیستم های ترافیک وب سایت است ؟ مثل گوگل آنالیز ؟ با تشکر

1 پسندیده

بله میتونی در گوگل analytics داده custom بفرستی

مثلا وقتی کاربر جدید ساخته شد

'users.created'

بفرستی
https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/custom-dims-mets

1 پسندیده