رزومه

داشتن یه رزومه متنی و پروژه از الزامات همکاری با شرکت هاست قصد داشتم تجریبایتون رو در ضمینه ارایه و نوشتن یه رزومه به عنوان مثال رزومه شخصی بدونم . و اینکه از دید طرف مقابل چه مباحثی کلیدی تر هستن از نوشتن چه چیزهایی باید پرهیز کرد .؟

و اینکه داخل کشور و خارج از کشور هم در نظر گرفته بشه

2 پسندیده

درود خدمت شما . من تجربه شخصی خودمو در یک شرکت کوچیک ایرانی و دو شرکت تقریبا بزرگ ایرانی در کار برنامه نویسی خدمتتون به عنوان فردی که به دنبال خواندن رزومه شماست یعنی کسی که می خواد نیرو کاری استخدام کنه

روزمه های زیادی می یاد از علایق شخصی و اینکه از کلاس اول ابتدایی کجا درس خونده و … این از صبر طرف مقابل واقعا خارجه و اصل روزمه رو گمراه کننده می کنه .

ولی دیدم روزمه هایی که به صورت موردی اولیت بندی شدن مثلا مواردی که در ساختار استخدام کمک می کنه

مثل مدرک لینک پروژه های کد باز + مدرک زبان + تعداد محارت ها و …

به شخصه پیشنهاد می کنم قبل از هرچیزی به کاربر مواردی نشون بدید که حس کنه بعد وارد جزئیات بشید . دیگر شرکت های برنامه نویسی وقت خودشون صرفا فقط با مصاحبه حضوری نمی گیرند بلکه می خواند وارد اصل نیازمندی خودشون بشند

راستی یک نکته چون این بحث خیلی بازه و نمی شه همه چیز گفت . باز هم به نظرم بهتر هست برای هر شرکت بر اساس نیازمندی اش روزمه آماده شود . یک شرکتی نیاز به ios کار دارد پس پروژه های اون می تونه اولیت بیشتر داشته باشه یکی هم مثلا elixir کار نیاز دارند پس اولیت بر پروژه ها و محارت ها در این زمینه است

ببخشید چندین شاخه شد

2 پسندیده

اینکه نوشتن هر مهارتی الزامیست ؟ اولویت بندی و اینکه دسته بندی مهارت ها به چه مدلی بهتر است . به هر حال در هر موقعیت شغلی با مهارت های مختلفی انجام شدن ( در حالت کلی در یک ضمینه ) و مهارتهای غیر کاری (نا مرتبط با موضوع اصلی )نوشتنش درست است ؟

1 پسندیده

من فکر می کنم شما بر اساس نیاز اون شرکت باید انجام بدید که بالا خدمتتون گفتم زیاد در روزمه سخت نگیرید اگر به روزمه های توی وب برای افراد معتبر نگاه کنید بسیار ساده و بدون هیچ بزرگ نمایی هست و دسته بندی رو می تونید ازشون یاد بگیرید . معمولا روزمه ها اکثرا در چند چهارچوب عمومی تنظیم می شند

مهارت های غیر کاری نمی دونم منظور شما ازش چی هست. ولی می دونم در آخرای روزمه می تونه استفاده بشه که فرد با شما بیشتر آشنا بشه ولی نه در حد حریم شخصی شما رو ببره زیر قلوه سنگ

3 پسندیده

ممنون، امید وارم دیگر دوستانم تجربه و نظراتشون رو اعلام کنن