بهترین دوره های اموزشی

سلام دوستان،

به نظرتون دوره های کدوم یکی از این سایتا برای یادگیری طراحی وب- گرافیک- طراحی اپ و … بهتر هستش؟

یا

1 پسندیده

شما فقط به دو تا از مجموعه هایی که دارن تولید محتوای آموزشی می کنند اشاره کردید در حالی که تعدادشون زیاده!
به غیر از این tutsplus و pluralsight مجموعه هایی مثل Udemy و lynda و treehouse و packtpub و stoneriver و InfiniteSkills و … وجود دارند
تجربه خود من میگه tutsplus دوره های مناسبی داره ولی ترجیح ام اینه که اگه دوره ای رو بخوام حسابی میگردم بین دو مجموعه udemy و treehouse پیداش میکنم, چون خیلی کیفیت آموزش ها مناسب تر هست حداقل برای خودم.

2 پسندیده

بله سایت های اموزشی زیادن منتها دوره های udemy برای ماهایی که تو ایران هسیم گرونه قیمتشون. بقیه رو البته دیده بودم. پس به نظر شما treehouse خوبه کیفیتش. مرسی از راهنماییتون

یه سوالی: دوره های treehouse رو فقط وقتی میشه دید که یکی از پلن ها رو انتخاب کنی و ثبت نام کنیم؟ الان من دوره ای روی سایتش نمیبینم!!

1 پسندیده

بله شما حداقل ۲۵ دلار ناقابل باید پرداخت کنید که پلن شماره یک به شما اجازه بده ۷ روز از آموزش ها استفاده کنید

درود . اکثر روز های سال در یودمی شما تخفیف ۹۰ درصد دارید پس هزینه خرید شما آخرش می شه ۷۰ هزار تومان با پشتیبانی و به روز رسانی .

بعید می دونم این هزینه زیاد باشه در صورتی که پکیج خوب فارسی در سطحی که می شه گفت یک ۳ وم این آموزش های کیفیت دارد و … همین الان بالای ۱۵۰ هزار تومان است

2 پسندیده

اما متاسفانه این پلنش امکان دانلود و استفاده افلاینو نداره

1 پسندیده

اینم حرفیه!!. به نظرتون کیفیت دوره های فارسی خوب نیس؟ من نمیدونم چون استفاده نکردم هنوز. یه حسی بهم میگه از دوره های خارجی استفاده کنم بهتره. شما تجربه دارید؟ الان دوره ها رو ی سایتایی مث نمیدونم فرانش یا فرادرس و … زیاده ولی من از دوره هاشون هنوز استفاده ای نکردم

1 پسندیده

برای شما همون udemy از همه بهتره
من از همه اون منابع فارسی حداقل یک بار استفاده کردم ولی واقعا تفاوتش با دوره هایی که شما داخل مجموعه های آموزشی مثل udemy و امثالش میبینید از زمین تا زیرزمین هستش پس بهتر اینه که کلا دور اونارو خط بکشید
حداقل فعلا چون سطح آموزش های ویدئوی فارسی هنوز خیلی پایین هست تا به اون سطح برسه زمان میبره!
شما میخواید کد بزنید پس اول و آخر با زبان انگلیسی سر و کار خواهید داشت چه دیداری و شنیداری چه نوشتاری پس خودتونو براش آماده کنید این دوره ها خودش کمک کننده این جریان هم هستند البته اگه از زیرنویس استفاده کنید

2 پسندیده

بنده هم خودم ایرانی هستم شما فکر نکنید هدف تخریب هست . ببنید افرادی در یودمی هستند که کارشون ساخت آموزش های خوب هست و به روز . به عنوان مثال من می خواستم الکسیر یاد بگیرم به صورت ویدییو (البته هنوز در حال یادگیری هستم ) هیچ منبعی فارسی وجود نداشت ولی یک از افرادی که تعداد آموزش های موفق زیادی داشت با کیفیت بسیار خوب صدا و تصویر با ۶۰ هزار تومان در یودمی تونستم راه بیفتم .

و درسته در یودمی هم افرادی هستند که پاسخگو نیستند ولی شما به راحتی با قراردادن ریویو از رتبشون کم می کنید به همین منظور اون ها فعالیت تقریبا مناسبی خواهند داشت

من دوره برخی از سایت های فارسی رو استفاده کردم و راضی نبودم . در پشتیبانی نه در کیفیت تدریس

یک مثال می زنم :

شما یک آموزش خوب در یودمی که بالای مثلا ۷ هزار شاگرد دارد را نگاه کنید لطفا . می بنید طرف یک فایل کامل برای نقشه راه درست کرده برای تک تک ویدیو های برنامه ریزی کرده ولی فلان ساییت ایرانی طرف یک برنامه نویس حرفه ای گفته بریم ویدیو درست کنیم اومده صفحه ایدتور باز کرده گفته بله و شروع یعنی به کل هیچ یکپارچگی وجود نداره و زحمت پشتش برای کیفیت خوب نیست یا اصلا وجود نداره. البته خود بنده هم جزو همین افراد هستم که برای ویدیو هام این کارو نمی کنم ولی دارم سعی می کنم مواردی که بلدم رو پروژه محور ببرم جلو حداقل کمی کیفیت ویدیو بره بالا

از نظر صدا کیفیت تصویر و … که دیگه نگم

1 پسندیده

سپاس از راهنمایی دوستان. صحبتهاتون کمک کننده بود.

تشکر از پاسخ های جامع که میدید. یه سوال از شما دارم. دوره های سایت treehouse زیرنویس انگلیسی هم دارن؟(چون فرمودید که استفاده کردید ازتون میپرسم) و اینکه اگه اکانت دومی که فک کنم 45 دلار ماهانه هست رو بخرم میتونم دوره مورد نظرم رو به همراه زیر نویسش دانلود کنم که بعد از پایان اعتبار اکانتم بازم بتونم ازش استفاده کنم؟

شرمنده که اینقدر مزاحم میشم. من احتمالا همون treehouse رو ثبت نام کنم ولی الان دیدم دو نوع انگار ثبت نام داره یکی اینه :

که پلن ماهانه داره و من میخوام 49 دلاریشو ثبت نام کنم یکی هم اینطوری که انگار برای هر درسه جدا باید ثبت نام کرد!!

https://teamtreehouse.com/subscribe/new?plan=1412&plan_addon_ids[]=172&tier=plan_addons_tier_199&trial=yes

من به این نتیجه رسیدم که ویدیو دیدن هدر دادن وقته برای ادامه راه . شاید برای اولاش کاربردی باشه .
واقعا خوندن مستندات شاید حوصله آدمو سر ببره ولی خیلی مفیده تره

1 پسندیده

من شخصا یک بار استفاده کردم اونم از پلن ۴۹ دلاریش تقریبا ۱ سال میگذره از اون زمان که خودم هم اینکارو نکردم چون مستر کارت یا حساب paypal نداشتم کار رو سپردم به یک تیمی به اسم payment24 اونا خودشون همه کارارو کردن و من فقط از یوزر و پسورد اکانت استفاده کردم

2 پسندیده

نظر شخصی من اینه هر آموزشی میخری نگاه میکنی بکن بجز :
مدرس هندی باشه

البته بازم بگم نظر شخصیه و شاید دوستان مخالف باشن

5 پسندیده

۱۰۰درصد تایید می شه مدرس هندی نگیر تا زمانی که مجبور بشی .

4 پسندیده