بهترین فریمورک جاوااسکریپت جهت طراحی فرانت اند؟

javascript

اقا ما خیلی چاکریم :joy: دعوا کدومه . بحث خوشایندی بود … و اینکه . راهکار های زیادی موجوده بجای خو گرفتن و محدود شدن به یه نوع تکنولوژی و اصول …

کامیون!!!؟ :flushed::flushed::flushed:

ارادتمندیم سروری ، والا چیزی که تو میگی رو همه دوست دارن و همه میخوان بر اساس شیوه تفکر و قالب ذهنی خودشون کد بزنن اما کارفرما و … ن میزارن :):sob::sob:

آها ببخشیین پراید یادم رفت:slight_smile:

اعصاب نداریا :slight_smile:

ای برادر سروری این چه حرفیه همه هزینه ها برای شما میشه :):joy: من هیچ وقت در حق شما جسارت نمیکنم شما سرورین

اقا خدا وکیلی منظور من اسپاگتی و دلخواه زدن نیست :grin:
Three-tier
Multilayered architecture
Model-view-controller
Domain Driven Design
Micro-kernel
Blackboard pattern
Sensor-controller-actuator
Presentation–abstraction–control

اینا پترن های ترند هستن …

توی سیستم های بزرگ و توزیع شده هم …

Client-server
Shared nothing architecture
Space-based architecture
Object request broker
Peer-to-peer
Representational state transfer (REST)
Service-oriented
Cloud computing patterns

بیشتر از این بلد نیستم توضیحش بدم:) شمارو با گوگل تنها میزارم . .

ای برادر اوووووووووهو چقدرم نوشتی ، چجوری از جنگو و Vue رسیدی به p2p و … :slight_smile:

مثال بود :no_mouth: همشو ک یکجا استفاده نمیکنن . برای هر پروژه ای.

یک قسمت اتوماسیون داخلی تو شبکه داریم . که دقیقا باید p2p بشه . حالا فک کن اینو با جنگو بزنی :wink:

یکمی با لیست شما و ارتباطشون با موضوع هر لیست موافق نیستم اما چیزی که میخوام‌ بگم اینه که معماری، الگو و رویکرد باید تا حدودی جدا از هم انالیز بشند، یک چیزی وجود داره به نام STO یا Strategic, Tactical, Operational. معماری بیشتر راهبردی هست و الگوها بیشتر تاکتیک هایی هستند که در لایه های مختلف به کار برده میشند، خیلی قصد ندارم بحث رو به بیراهه ببرم فقط خواستم اشاره کرده باشم.
مثلا domain driven design بیش از اینکه یک الگو باشه، یک رویکرد هست

بله دقیقا همینطوره . خیلیاشون تئوریکال هستن تا تکنیکال … و هرکسی یا سازمانی بنا به نیازش . باید خودش پیادش کنه … اما همین هم یه دور نمای خوبی میده .برای پروژه های scalable و extensible هستن .

یک چیزی هم نظرمو جلب کرد . تو وبگردی هام . شاید خالی از لطف نباشه
Instant Gratification Driven Development

یه پترن انتزاعی هست:)) برام خیلی جذابه . و بیشتر از اینکه برنامه نویسانه باشه . روانشناسی هست

شاید بد نباشه براش یک موضوع جدید باز کنی و ما هم از نتیجه تحقیق شما سودمند بشیم

والا وقتی ریپلای های شما هارو میخونم . جرات نمیکنم موضوع باز کنم :joy: بس ک پرمحتوا و سودمند هستن …
اما . برای به اشتراک گذاشتن تجربیات فکر خوبیه …

راستش من خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم، تا موضوع باز نشه و بحث‌ نشه که اتفاقی نمیوفته.
در ضمن دوستان به پیشرفت یا در صورت لزوم اصلاح محتوا کمک‌میکنند

vue js khaili khoobe va taro tamiz tar az react hast
ama khob react ham donyaye khodesho dare man b tartib olaviat migam 1 vue 2 react 3 angular

دوست عزیزم لطف کن فارسی بنویس منم مثل شما فینگلیش دوست دارم اما ممنون می شم دیگه فینگلیش ننویسی

طبق تجربه ای که از کاربا این فریم ورک ها کسب کردم من خودم vue رو به جهت سادگی می پسندم