رادیو بوت شماره پنج

شماره یک پادکست رادیو بوت که مربوط به خیلی وقت پیش می شه :slight_smile:

https://mega.nz/#!SER2FAaD!bM90sn4hLRMrUOePxhAjrwBV1jyVkBpT0B1wEUsylTU

این پادکست مربوط به سال ۹۳ هست. البته اگر درست گفته باشم :smile:

6 پسندیده

درود سمیر جان . این پادکست هارو می تونی داخل آیتونز بزاری ؟ اگر اونجا قرار بگیره واقعا لطف بزرگی کردی در حق ما

1 پسندیده

والا من کلا اپلی نیستم. اینا رو هم از storage شخصیم به اشتراک گذاشتم چون می دونم که همیشه اونجا خواهد بود.

2 پسندیده

Mega خیلی خوبه ۵۰ گیگ free storage میده، قبلا یکمی برای من کند بود اما مشکلش حل شده

2 پسندیده

من رو paid پلنش هستم . خیلی راضیم. از همه مهمتر برام اینه که همه چی encrypt شده هست.

2 پسندیده

تو ایران هم خیلی سرعتش خوبه . از نظر اپلود و دانلود . و همینطور رزیوم اپلودش خیلی بدرد ما می خوره

راستی سمیر @lxsameer جان پادکست خیلی خوبه حتما منتظر بعدی هم هستیم

2 پسندیده

عالی بود ممنون، خیلی آموزنده بود.
در مورد Blender، من سالهاست که کار میکنم و از وقتی با بلندر آشنا شدم 3Dmax و Maya رو کنار گذاشتم, و خبر خوب اینه که بلاخره vRay هم از Blender کاملا پشتیبانی میکنه.
در مورد بازی برای لینوکس حق با شماست ای کاش اینطور نبود، هرچند اندروید هم به عنوان لینوکس بازی 3d زیاد داره و کلا فکر میکنم آینده بازی در cloud باشه.

:+1:

3 پسندیده

شوخی ها خیلی خوب بود ولی بیشتر می بود خیلی جذاب تر بود . بسیار عالی ما که هم چنین منتظر بعدیش هستیم

1 پسندیده

من دیشب فرصت کردم گوش بدم.

خوب بود. ولی فک کنم دیگه دعوای ویندوز و لینوکس به نفع لینوکس تموم شده :slight_smile:

کاش ادامه میدادید.

2 پسندیده

:clap: :clap:

چی رو دقیقا ؟‌

دقیقا پادکست رادیو بوت رو :slight_smile:

ادامه داره ۱۰۰٪ یه خاطر فاصله یه مقدار ضبط سخته ولی در حال انجامشیم :slight_smile:

4 پسندیده

آقا سمیر فضولی نباشه
موضوعات شماره ی بعد درباره ی چیه؟؟؟

1 پسندیده

در مورد Functional vs OOP

3 پسندیده

جالب و آموزنده بود