راهنمایی برای تثبیت حرفه

سلام
بنده تاحالا دوره های پایه ای فرانت اند رو گذروندم و چندتا دوره پروژه محور گذروندم

حالا، مشکلی که هست :

1 . چگونه مهارت خودمو ارزیابی و عمیقترش کنم؟

2 . چطوری کدهای بهترین پروژه های فرانت اندی رو پیدا کنم؟ (اگه تنها راحش گیت هاب هست اگه پروژه خوب میشناسین معرفی کنین )

برای عمیقتر کردن رفتم سراغ مسائل جدید مثل sass و فریمورک ها کلا ولی درکل حس ناقصی درونمه یه جای کار میلنگه و حس اینکه برم تویه شرکت بتونم هرپروژه ای رو تو قسمت فرانت بدن انجام بدم، نیست.

4 پسندیده

همیشه حس اینکه کامل یک زبان و یا حرفه را نمی‌دونی باقی می مونه نباید این حس دلسردت کنه بلکه بیشتر مشتاق باشی که یاد بگیری همه برنامه نویس ها که شاید به نظرت خیلی ماهر هستند یک روز از تو کمتر میدونستند
سعی کن چندتا مصاحبه بری و کار بگیری شاید اول کار سخت باشه ولی بعد چند ماه ساده و روتین میشه اگر همین طوری مطالعه کنی کتاب بخونی کد کنی بعد یک سال به گذشته نگاه میکنی و متوجه میشی چقدر میدونی

6 پسندیده

به Imposter Syndrome نگاه بنداز

2 پسندیده

برای بنده کتاب خوندن وکد کردن بهترین راه رشد بوده

3 پسندیده

مثلا یه کتاب html یا css یا هرچیزی که بلدم مثلا با خوندن کتابای oreilly که معمولا خیلی حجیم هستن به عمق مطالب پی ببرم :thinking:

3 پسندیده

کتاب ها جامع ترین منبع هستند شما اگر چند جا مصاحبه کنی یا کار بگیری متوجه میشه برنامه نویس های دیگه هم همه نابغه نیستند بعضی چیزارو شما بهتر بلدی بعضی چیزا رو آنها

3 پسندیده

توصیه میکنم بی تفاوت از کنارشون رد نشی چون sass . scss باعث میشه بدون سر درد به کارات برسی فقط کافیه به سایتاشون سر بزنی و مستندات و نمونه کد را بخونی به همین سادگی :blush:

3 پسندیده