پیشنهادات و انتقادات

اما این چیزی که شما گفتید انگار بر اساس دیتا نیست و فقط نظر شخصیه، درسته؟

بر اساس چه دیتایی مدنظرتون هست توماج جان ؟

بر اساس نظر شخصی خودم هست چون تجربه نگهداری انجمن زیادی رو داشتم همیشه جستجوی کاربران و کامل بودن و همینطور جلوگیری از پست های تکراری دغدغه خودم بوده به نظرم این امکان در دست مدیریت یا مدیران ارشد هر انجمن باشه به شدت کمک کننده به نظم دادن انجمن هست

منظورم از دیتا بیشتر آمار بود، یعنی این کار از نظر آماری چقدر رایج هست و چقدر نتیجه مناسبی داره؟

از نظر سئو زیر ۳ ساعت انتقال پیدا بکنه یعنی پست ها کامل چندین بار از طرف گوگل شاخص گذاری نشدند ۱۰۰ درصد برای وب سایت کارامده ولی از نظر جستجو من شاخص آماری دقیق ندارم ولی این تجربه ثابت شده که بعدا اگر کاربری دچار مشکل شد من یک پست رو بهش لینک بدم و اون دیگر پست تکراری درست نکنه . البته اگر پست مربوطه کامل مرج شده باشه

SEO نکته بسیا بسیا خوبیه، فقط اس ای او(سئو) نیست البته، کاربر ها عادت دارند bookmark هم میکنند، با اون باید چکار کرد؟ در ضمن من هیچ کجا ندیدم بدون اجازه کاربر پست جا بجا شده باشه(این یعنی شانس دیدنشو نداشتم)، اما دیدم که کاربر ها به هم در این زمینه اطلاعات میدن.
یکمی انگار پیچیدگی زیادی در این زمینه وجود داره.

من فکر می کنم شما دارید روی تجربه کاربر صحبت می کنید و من فکر می کنم کنترل مدیریت انجمن در این زمینه مهمتر از تجربه کاربره

به نظرم اینجاست که یک پیغام خصوصی از طرف سیستم خودکار به کاربر ارسال می شه و اونجا میگه به علت مثلا فلان چیز پست شما انتقال داده شده و شما می توانید از این به بعد در فلان پست اامه فعالیت خودتون رو بدید :thinking: فکر کنم اینجوری کمی از اون تجربه بدی که می فرمایید هم کم بشه .

آخه پست هایی که چنین اتفاقی براشون می افته در زمان کوتاهی از راندمان اصلیش خارج می شه و سریع می شه انتقال داد معمولا خود من زمانی بوکمارک می کنم که در چند روز بخوام مداوم سر بزنم

می شه یک پست ۲۴ ساعته هم در پست قرار داد گفت که پست های مربوط به فلان چیز انتقال پیدا کرده به فلان تایپیک اونم از طرف سیستم خودکار بزار مثل این انجمن که عکس از آدرس خارجی بزارید خودش پیغام سیستمی می ده و می گه که تغییر داده لینک رو

به شدت موافقم

من فکر می کنم جای ((نظر سنجی)) در انجمن خالی هست…
نظر سنجی در فروم های زیادی وجود داره.
این موضوع حتی باعث میشه یه سری از دوستان که در انجمن تبادل نظر نمی کنند از این موضوع استقبال کنند و به گونه ای در بحث ها مشارکت داشته باشند.

اینجا هم نظر سنجی وجود داره

سمیر جان ببخشید من نمی دونم چطور باید بهش دسترسی داشته باشم؟!
کجا می تونم گزینه نظرسنجی رو پیدا کنم؟

موقعی که پست یا کامنت می ذارین اگر رو گزینه ها کلیک کنین و بعد روی ساخت نظر سنجی این شکلی می شه:

• انتخاب اول
  • انتخاب دوم

0 رأی دهندگان

درود سمیر جان وقت کردی این افزونه جواب نهایی رو برای دیسکورس فعال کنی ؟
خیلی بهش نیاز شدید هست پست های حل شده رو نشون می ده و پاسخ درست رو می یاره پست اول واقعا تو پست های زیاد باعث می شه کاربر در سریع ترین زمان به جواب درست برسه

نه هنوز می باید ابدیت می کردم سایت رو که دیشب این کار رو کردم . امشب فرصت شه حتما نصبش می کنم.

چرا نام کاربری توسط کاربر قابل ویرایش نیست؟

می شه فکر کنم. به من پیام خصوصی بده

آقا @toomaj زحمتشو کشیدن،
منکه نتونستنم ویرایشش کنم

ممنون @toomaj عزیز :pray:

اینکه امکان دانلود مطالب هست خیلی عالیه فقط امکانش نیست به صورت زیپ بده بجای gzip ؟

بعید می دونم. اما در کل gzip از zip خیلی بهره.

بله حتما بهتره ولی دیوایس های همراه قابل اجرا نیست .