پیشنهادات و انتقادات

دقت نکردم برای خود دیسکورس هست یا نه , چون تو تمام انجمن های دیسکورس می رم پاسخ درست دارند گفتم شاید اینجا بخاطر موضوعی خاص غیر فعال شده

نه اینجا هم بود اما الان باید دوباره نصب شه.

سلام و درود به همگی
با توجه به اینکه در نود و نه درصد موارد تاپیک ها از موضوع اصلی خارج میشن و خیلی خوب میشه یه امکانی فراهم بشه که بتونیم گفت گو ها رو انتقال بدیم به یه تاپیک جدید و ادامه ی بحث رو در اونجا داشته باشیم

رضا عزیز درود بر شما
فکر کنم این ۹۹ درصدی که گفتید مربوط به پست اخیر من هست :stuck_out_tongue_winking_eye:
ازتون معذرت می خوام من یک تاپیک جدید ایجاد کردم…
در چند پست دیگه هم این موضوع وجود داشت یه مواقعی موضوع از بحث خارج میشه…
در هر صورت باز هم ببخشید :rose:

نه همیشه اینطوریه که به نظر من خیلی هم خوبه ولی بهتره توی تاپیک های جدا بحث بشه

بهتره به هم کمک کنیم که پست جدید باز بشه، اما با جابجایی بدون اجازه زننده پست مخالفم😡 تجربه جالبی نیست

تو خیلی از انجمن ها توماج جان انتقال پست ها وجود داره به نظرم اصلا زننده نیست . هر انجمنی مدیریت داره و بر اساس سیاست اون داره جلو می ره چه اشکالی داره که پست هایی که مربوط به یک موضوع نیستند به موضوع جدیدی مرج بشه

به نظر شخصی بنده واقعا موردی نداره و اتفاقا خودم خوشحال می شم چون بعدا می تونم این بحث هارو مجدد پیدا کنم که کمانگاه همین کارو به صورت متعدد انجام دادم

میشه چنتا از اون انجمن ها رو مثال بزنی؟

البته شاید فکر بدی نباشه، اما یکم ممم(awkward) هست

شهریار عزیز, نظرتون واقعا برای من محترمه…
ولی در نهایت توی یک پست بحث های نامرتبط ممکنه پیش بیاد…
این قوانین سختگیرانه, شاید انجمن رو از حالت دوستانه بودنش خارجی می کنه…
دیگه کسی نمی تونه راحت اظهار نظر کنه…

بهترین راه برای این موضوع این هست که بعد چند تا کامنت برای یه پست ، وقتی احساس شد که بحث داره منحرف می شه یکی یه پست جدید بسازه و لینک بزاره. خود discourse به شکل مناسبی همه چیز رو لینک می کنه.

یکمی حالت تحریف پیدا میکنه، شایدم نه، باید تست کرد.
نظر خود شما ‌چیه‌سمیر جان؟

مثلا شاید من هدفمند توی موضوع بنظر بی ربط پست بزارم، ولی منطورم در نهایت رسیدن به جمع بندی در همون مورد باشه.
منظورم پست غیر شفاف نیست البته

دردسته ولی فکر می کنم این موضوع خیلی حالت موردی داره و نمی شه به طور یقین در موردش تصمیم گرفت. ولی فکر می کنم بد نباشه قبل از ایجاد پست جدید تو پست اصلی یه هماهنگی بشه برای ساخت پست جدید.

اگر با خود پست‌کننده چک بشه بد نیست

تمام انجمن ساز های ویبولتین و MyBB رو که می دونم و فکر می کنم دارند این چنین امکانی رو . دیسکورس هم فکر کنم داشته باشه همچنین امکانی رو تست کامل نکردمش

ممظورم عدد ۲۵۰ روی کیلومترشمار نبود😬
کلا میخواستم ببینم تجربه جابه جا شدن پست خودتونو داشتید یا نه؟

آره توماج جان تجربه داشتم ولی اینکه دقیقا کدوم پست بوده در کدوم انجمن برم لینک بدم الان گزینه ای تو فکرم نیست . ولی در این انجمن پست هام مرج زیاد شده بود http://vbiran.ir مخصوصا که سیاستشون یک مدت تغییر کرده بود و می خواست برخی از پست های تکراری رو حذف کنند. بدی اونا این بود که موقع مرج کردن خبر نمی دادند

خب این نشون میده که خیلی این کار رایج نیست

بدهی هست توماج جان که این کار رایج نباشه چون معمولا در پست های بزرگ مگر چندین بار پیش می آید که پست به شکل کامل خارج شود . در انجمن های بزرگ ما به عنوان کاربر در انبوهی از پست هایی که شاید ۱۰ کامنت داشته باشند گم می شویم

مکنه برای من ۵ بار پیش بیاد ممکنه برای یک صفر بار ولی به نظرم گزینه مناسبی می یاد :thinking:

چون اکثر مواقع من دیدم وقتی کسی می ره پست جدید باز می کنه تا ادمه بحث در اون بیاد کسی دیگه داخل اون نمی ره ادامه بحث بده . در همین انجمن نگاه بکنید متوجه می شوید

ولی اگر پست هاش انتقال پیدا کنه مطمئن اون پست جدید کامل تر باقی خواهند ماند