پیشنهادات و انتقادات

چرا این اشکال به حساب میاد؟ منظورم سرعت نیست، منظورم safty at run time هست

سیف بودن ایراد نیست ک . .
مدت زمانی ک پروژه بیلد میشه طولانی و موقع توسعه و تست پروژه بزرگ اذیت کننده هست برای دولوپرا…

بله، اما در مجموع سرعت کار بالا میره

در کل … هرچیزی بها داره . همه خوبیا نمیتونه توی یه چیز جمع بشه :+1:

بله همینطوره :+1:

سمیر جان اگر در زیر دکمه پاسخ و لغو جایی باز بشه که بگه برای مثلا استفاده از Markdown کلیک کنید خیلی خوب می ش اینجوری دوستانی که آشنا نیستن با دیدن مطلب خوبی مثل https://guides.github.com/features/mastering-markdown/ می تونند به سادگی اون متنشون رو بنویسند بدون دانش قبلی بخاطر ساده بودن مارک دان

نمونه :

خیلی خوبه ببینم چه می کنم.

درود سمیر جان وقتی که ما به صورت مثال از ```elixir استفاده می کنیم متاسفانه هیچ رنگیری در ماکدان نداره ولی در صورتی که ```ruby استفاده می شه برخی مواقع رنگ های خوبی داره . اگر بشه این مارک دان مثل گیت هاب و دیگر جاها یا همین دیسکورس در انجمن الکسیر , رنگ خوبی بگیره بسیار با کیفیت تر می شه پست ها و خوانایی بالا می ره

با تشکر

بررسی می کنم حتما

مسینتکس elixir از ruby کپی شده, میشه از ```ruby استفاده کرد؟

مثلا توماج جان به این قسمت نگاه کنید
08%20am

زیاد تفاوتی نکرد جز کلمه کامنت به نظرم اگر راهی باشه حداقل اسم ماژول ها تغییر بکنه یا مثلا do و case تغییر بکنه عالی می شه خواناییش می ره بالا خیلی

سینکسش پارس می شه فقط highlight نمی شه که فکر می کنم بخاطر css هامون باشه و اگر pygment رو اپدیت کنم درست شه

ببخشید جمله سوالی بود، علامت ؟ جا افتاد

توماج جان من اکثر مواقع از ruby استفاده می کنم چون الکسیر کلا رنگ خاصی نداره ولی ruby باز رنگ هایی داره خوانایی رو بیشتر می کنه

درود خدمت سمیر عزیز . آیا برای شما ممکن هست چند مربع به رنگ های آبی قرمز سبز و زرد قرار بدهید مثل مربع نقل قول که متن من برای شما نوشتم داخلش قرار داره ؟

در تولید محتوا و پویا سازی صفحه بسیار تاثیر خوبی داره و به شخصه فکر می کنم می تونه مطالب مخصوصا آموزش رو زیبا کنه و علامت هایی مثل هشدار و ارور و موفقیت آمیز رو هم به شکل خوبی نشون می ده

به عنوان مثال بنده یک تغییر تو مروگرم روی یک بلاک درخواستی دادم تصویرش به شرح زیر می باشد

با تشکر

خیلی هم عالی اگه می تونی CSS بدی یجا بذارم تو استایل ها عالی می شه

چشم حتما . چند مورد الان اماده می کنم گیست می کنم براتون خصوصی می فرستم . ممنونم از پیگیریتون

درود سمیر جان آیا دلیل خاصی داره که انتخاب پاسخ صحیح برای یک پست در دیسکورس فعال نیست؟

بهش دقت نکرده بودم باید فعل باشه. امشب باید آپدیت کنم. حتما چکش می کنم.

گویا این قابلیت رو به یه افزونه منتقل کردن و دیگه جزء discourse نیست باید نصبش کنم.