پیشنهادات و انتقادات

فایل ها رو بزار توی megaupload :skull_and_crossbones:

یعنی انقدر اوضاع IT توی کشور خرابه که p30download اصلا بحساب میاد؟

این سوال و نباید اینجا میپرسیدم، این موضوع روی پیشنهادات و انتقادات تمرکز داره

@toomaj نمی‌دونم بخندم یا گریه کنم

از لحاظ اخلاقی به اشتراک گذاشتن فایل هایی که کپی رایت دارن و اجازه انتشارشون رو نداریم درست نیست.
حتی اگر من هم با این داستان اوکی باشم cloud provider ی که سایت روی اون هست در اولین تخلف کلا سرویس رو بلاک می کنه.

http://jusfileobjorolmq.onion/ :skull_and_crossbones::skull_and_crossbones::skull_and_crossbones::skull_and_crossbones::skull_and_crossbones::skull_and_crossbones:

بهترین سایت هنری هم سایتی هست که فیلم و سریال رو به صورت دزدی می زاره برنده شده . البته لازم به ذکر هست این سری همایش ها به کل در ایران ارزشمند نیستند و سایت های بزرگ در اون شرکت نمی کنند اکثرا. مخصوصا سایت های تخصصی

دزدی کاملا واژه درستیه

متاسفانه تو ایران این مورد جا افتاده وارز یا کرکی و … ولی از اصل دزدی بودنش هیچی کم نمی شه .

کلا مشکل گذاشتن بعضی چیزا توی این سایت فقط بخاطر موارد اخلاقی نیست، قانونی هم وجود داره

قیمت دلار رو هردوتامونم میدونیم با پول یه کتاب اینجا میتونیم یه دوچرخه بخریم بعضی آموزش های ویدیویی هم هستن پول ایران برات اندازه یه موتور سیکلت آب میخورن :joy::joy::joy: وطنم پاره تنم زیاد به حرف ها گوش نده

حالا سیاسیش نکنیم. منم شرایط رو درک می کنم. اما انتشار محتوای کپی رایت دار از نظر اخلاقی و از لحاظ قانونی درست نیست. حالا ممکنه من نوعی بخوام کتابی بخونم که از نظر کپی رایت اینها مشکل داشته باشه و با توجه به قیمت و ارز هم خریدش مقدور نباشه. خوب زندگی شخصی آدم ها بخودشون مربوط می شه. اما نباید اون کتاب رو به اشتراک بذارم . چون علاوه بر صدمه زدن به ناشر و نویسنده برای افراد اون اجتماعی که باهاشون کتاب رو به اشتراک گذاشتم هم دردسر درست می کنم.

بله دقیقاً ، باید مخصوصا نویسنده رو در نظر گرفت که زحمت میکشه و … تجربیاتش رو منتقل میکنه ، البته این بحث سیاسی نبود که آقا دلار گرونه گرون و خوشبختانه بعضی از کسایی که اون ور آب هستن حالا ایرانی یا غیر ایرانی شرایط رو درک میکنن و برای کشور ایرانم قیمت های دیگه ای تعیین میکنن که خیلی عادلانه است اما اکثریت متاسفانه تو ایران شرایط
خرید رو دشوار میکنه ، مثلا کتابی که قیمتش 50 دلاره تو ایران برات 220 هزار تومن آب میخوره :blush: اما اون قسمت از حرفتون که در مورد انتشار این محتوای در جامعه کاری خوبی نیست موافقم البته ایران هیچ دردسری نداره و میتونید ترابایت ترابایت محتوای پولی رو منتشر کنید

سرباز که بودم درآمد چندانی نداشتم. یه کتاب بود به اسم Linux Kernel Development از یه آقایی به اسم Robert Love. می خواستم نسخه مورد دار اون کتاب رو استفاده کنم چون پولش رو نداشتم. اما قبلش به طرف میل زدم شرایط رو براش توضیح دادم و ازش اجازه خواشتم. اونم جواب داد و با ابراز همدردی گفت که منبع درآمدش این کتاب هست و با این کار من بهش ضرر می زنم و ازم خواست که این کار رو نکنم. اونجا بود که درک کردم چقدر برای صاحب اون محتوا می تونه سخت باشه

داغ دلتون رو فکر کنم تازه کردم من که از خیر آپلود اون فایل pdf گذشتم … :sweat:

جالب بود و بازم خوبه در حدی درک دارید که شرایط دیگران رو درک می کنید و بخاطر منافع شخصی به دیگران لطمه نمی زنید ، به هرحال تخم مرغ دزد شتر دزد می شود فعلا استارت رو با همین چیزا زدیم ببنیم آخر عاقبتمون چی میشه

نه بابا داغ دل من دکل نفتیه من سعی خودمو میکنم یکی از اونا بدزدم با کتاب جایی نمیشه رسید:joy::joy::joy:

البته دور از شما باشه. :slight_smile:
در کل حریم شخصی و عمومی هست داستان.

من همیشه قبل از خرید ایمیل می زنم و شرایط پولی و … رو می گم . تو این مدت بجز یک نرم افزار همشون تخفیف های عجیب و پشتیبانی خوبی دادند . به نظرم پشتیبانی و به روز رسانی خوبی خودش یکی از دلایل خرید نسخه اصلی هست.

به هر صورت دزدی دزدی هست و باید ازش اجتناب کرد و دلیل براش بازم به نظرم فقط توجیه هست. البته هدف من جسارت نیست حتی انجمن هم در جایی بود که اجازه اشتراک فایل داشت باید بازم ازش دوری می کرد.

به هر صورت دست بنده هم متاسفانه آلوده به همچنین دانلود هایی هست و امید وارم دیگه پیش نیاد

آخرای متن داشت بغضم میگرفت :joy: از اولش حدس میزدم بچه مثبت باشی :rofl:
حالا من با این همه pdf غیرقانونی روی هاردم چه کنم؟!! :cold_sweat: :joy: (شوخی میکنم) :sunglasses:
ولی در کل این قضیه توو این کشور خیلی طول میکشه جا بیفته به قول یکی از دوستان باید یک بار ایران و فرمت کنی از اول پارتیشن بندی و ادامه ماجرا…
خیلی خوبه که از خودمون و همینجا شروع کنیم

سایت جامه نو پوشید! بنظر من که خیلی بهتر شد :+1:
دست تیم devheroes درد نکنه :ok_hand: