پیشنهادات و انتقادات

من تازه با این سایت از طریق آقای رضا شالبافزاده اشنا شدم ولی واقعا خوشحالم و راضیم از محیطش :sweat_smile:

ویکی که باشه خیلی خوب میشه در همین راستا واسه ثبت snippet هم میشد کاری کرد ، کارستون میشود ، کد های پر تکرار و میچسبوندیم با تگ زبونش :space_invader:

پست ها رو می شه ویکی کرد. تو اپشن های هر پست هست

دوستان شاید بد نباشه پست هایی که آموزشی هستند و در حالت جامع برای زبان یا فریمورک خاصی هستند رو به صورت عمومی یا تو دسته بندی خودشون سنجاق کنیم. اگه پستی مد نظرتون هست بفرمائید.

این امکان در این سایت وجود داره که متن های دیگران رو ویرایش و رفع اشکال کنیم اگر دسترسی لازم وجود داشته باشه، میخواستم بدونم آیا این کار میتونه به صورت پیشنهاد تغییر به نویسنده متن ارجاع بشه!؟ چون ممکنه نویسنده و ویرایش کننده توافق نظر نداشته باشند.
شاید با این کار دیگه نیازی permission هم نباشه چون کنترل در اختیار نویسندست و دوستان زودتر میتونن با هم در پیشرفت جامعه شریک باشند

حقیقتش نمی دونم. باید چک کنم.

اگر امکانش نباشه نمیتونه کار ساده ای باشه، منم سعی میکنم یه جستجویی بکنم

این بستری که الان توش هستیم عالیه بی تعارف بگم نمونه نداره تو ایران، بنده شخصاً جذب محیط و نحوه خاص کدنویسی انجمن شدم و چند روزی رو بر روی نحوه ساز و کارش تحقیق کردم و همین شد داستان عضو شدن من و ماندگاریم.

برای جذب کاربر بیشتر فقط ۲ راه وجود داره

• تبلیغ (که به نظرم ارزش نداره)
  • درج مطالب آموزشی مرجع

روش اول زیاد جالب و برای وبسایتی با این نوع کاربری‌ مفید به نظر نمیرسه
اما درج مطالب آموزشی که بشه مرجع یادگیری سایرین میتونه تعداد کثیری از افراد رو سمت خودش بکشه و ماندگارشون کنه

به نظر بنده (جسارتم رو ببخشید :blush:) هر کدام از اعضای فعال این انجمن در هر ضمینه که تخصص ویژه دارن حالا هرچی که باشه فقط مربوط به تکنولوژی باشه ، بیان آموزش های جامعی رو ترتیب بدن.

با این کار فکر کنم بشه تعداد اعضای سایت رو افزایش داد

من دیگه نمی تونم در مقابل دیسکورس بعد از دیدن این امکان صحبت کنم . سمیر جان شما بدون هیچ کاری فقط این دیسکورس به روز نگه دار . اینا دیگه به چه چیزی توجه نکردن در موقع ساخت

از یک پستی تو پست دیگه اومدم یک نقل قول کنم موقع ارسال بهم ببنید چی نشون داده

منم این مورد رو دیدم، اشک تو چشمام جمع شد اصلاً :joy:

:smile: دیسکورس رو به روز نگه می دارم حتما

لطفا مجوز آپلود فایل pdf هم صادر بفرمایید :sunglasses:

از روی کنجکاوی میپرسم، چه نیازی به این کار هست؟

برای به اشتراک گذاری بعضی منابعی که لینکی ازشون نیست و pdf هاش موجوده میتونه خیلی مفید باشه

اگر لینکی ازشون نیست میتونه به این دلیل باشه که حق انتشارشون محفوظه؟

شاید به این دلیل باشه ولی نایاب نیستن خلاصه از یه طریقی قابل دسترسی و دانلود هستن ( شاید غیر قانونی ! )

:rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light::rotating_light:
دستاتو بزار روی سرت تکون نخور :man_pilot:

:confused: در مورد کپی رایت باید جداگونه برای ایرانیان فرهنگ سازی بشه . حال حاضر من که کاملا غریبه ام باش چون به کررات روزانه همه مدله با نقض کپی رایت سرو کله میزنیم از انواع نرم افزار ها تا انواع محصولات فیزیکی ، پس یه pdf اصلا به چشم نمیاد :roll_eyes:

یعنی این سایت تبدیل بشه به مکانی برای فعالیت های غیر قانونی؟ :face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:

اصلا یه سایت ایرانی هست p30download با اینکه کارش نقض کپی رایت هست امسال به عنوان سایت برتر رونمایی شد تو جشنواره وب .
بخدا من فقط میخوام چند تا pdf آموزشی بزارم همین بعدا هم خودم هم کسی که نیاز داشت به اشتراکش بزارم :sweat_smile::rofl: