پیشنهادات و انتقادات

هه هه راست میگی

همینطوریه که می گی وقت کروم باز می کنم لپتاپ داغ می کنه و فن روشن می شه …
از وقتی آپدیت کردم کروم رو move کردم فایرفاکس :)))

سلام
چطوری یک لینک رو بذاریم که ازش یک خلاصه نوشته بشه؟ منظورم این لینکهاست.

متوجه منظورت نشدم.

لینکهایی که من میذارم فقط لینک ولی همونطور که در تصویر قبلی گذاشتم توی لینکهایی که شما میذارید یک خلاصه ای از اون لینک نوشته میشه مثل عکس زیر:

لینک رو اگر توی یه خط مجزا بزاری این اتفاق می افته

اگر یک قسمت سرگرمی داشتیم بد نبود، مثلا جوک های برنامه نویسی

یه دسته بندی fun داریم

آیا این شامل حال DevHeroes هم میشه؟
https://www.cookielaw.org/the-cookie-law/

بله میشه. ولی فکر می کنم جزئی از شرایط سرویس باشه. البته چک نکردم.

درود سمیر جان .

یک بخشی در انجمن الکسیر است به شرح زیر

اینجا افراد در بلاگ های شخصی خودشون می یاند مطلب آموزشی . غیر تبلیغاتی قرار می دهند و با یک توضیح سه الی ۴ خطی می یاند در انجمن الکسیر لینک می دند به بلاگ خودشون .

آیا چنین امکان و اجازی در انجمن دو هیروز هست یا خیر؟

بله چرا نشه. خیلی هم خوبه. از هر چیزی که بار علمی داشته باشه استقبال می شه مخصوصا اگه اهالی همین جا نوشته باشنش

سلام مهندس وقت بخیر

من یه پیشنهاد داشتم البته نمی دونم قبلا چنین تاپیک یا انجمنی در اینجا ایجاد شده ولی خوب مطرح کردنش به نظرم بد نباشه در رابطه با اینکه یه انجمن ایجاد بشه در مورد تست ها و تجربیاتشون که بچه ها روی پلت فرم ها ،‌ابزار ها ، زبان ها ، فریم ورک های مختلف یا جدید و حتی سیستم عامل های مختلف انجام دادن و یا به یافته هایی که رسیدن یا معرفی و به اشتراک گذاشتنشون و…

یه سری پست در این مورد هست

سلام دو تا پیشنهاد داشتم:
۱- امکان حذف تاپیک هایی که ایجاد کردیم فراهم بشه… یه مواقعی هست که داریم یه متنی یا آموزشی رو می نویسیم اشتباها دستمون میره روی ایجاد موضوع… اگه راهی وجود داشته باشه تا حذفش کنیم خیلی خوب میشه, به جای اینکه همه بیان و اون تاپیک حذف شده رو ببینن!
۲- تاپیک های تکراری حذف بشن (چگونه فلان زبان رو یاد بگیرم - سنم برای برنامه نویسی بالا نیست؟ و یه سری سوالات تکراری در مورد مهاجرت مثلا فلان زبان رو بلدم کجا می تونم مهاجرت کنم! و …) دو تا از سایت هایی که با Discourse پیاده سازی شده بود رو دیدم که برای نظم انجمن تاپیک های تکراری رو حذف می کردن.
شاید بهتر باشه قوانین جدیدی به سایت اضافه بشه…
cheers

در مورد درفت فکر می کنم ایده خوبیه. اما در مورد پست باید مثل دیتا immutable بهش فکر کرد. پست هایی که دیگه ایندکس شدن توسط یه سرچ انجین رو بهتره که پاک نکنیم