پیشنهادات و انتقادات

توماج جان ولاه من که اصلا مشکلی روی سافاری ندارم. شما کجا مشکل دارید باهاش ؟

ورژن کرومی که دارید چی هست ؟

البته کرومیوم هست
Version 68.0.3440.106 (Official Build) Built on Ubuntu , running on Ubuntu 18.04 (64-bit)

کلا از نظر ارگونومیک خیلی از کروم عقبه و‌ مطالعه و‌جستجو در کروم خیلی ساده تره. کلا خب سافاری خیلی هم پر کاربر نیست و انتظار زیادی ازش ندارم. یه سری مشکلات فنی دیگه داره که فکر کنم قبلا بحس شده و بعید میدونم برطرف شده باشند. اگر مدتی با کروم‌کار کنی ممکنه نظرت عوض بشه، شایدم‌نه. تنها دلیل من برای تست سافاری اجازه استفاده از adblocker دلخواه روی ios بود

بنظرم اینجا جای مناسبی برای این موضوع نبود و‌نباید عنوان میکردم.

عالیه کارتون بدون هیچ گونه نقصی یه جمع دوستانه خلی خوب رو به وجود اوردین در حالی که من توی stackoverflow عضو هستم ولی ترجیح میدم جواب سوالتم رو از این فروم بگیرم
امیدوارم همیشه موفق باشین

آها من فکر کردم در دیدن از این انجمن فرموده بودید. چون مشکلی در دیدن انجمن نداشتم باهاش. من تنها دلیل استفاده ام از سافاری مصرف رم کروم و فایرفاکس روی مک تقریبا سه برابر بیشتر از سفاری .

اینو اصلا نمیدونستم، جالب بود

روی iOS از هر دو مرورگر دیگه باتری کمتری مصرف میکنه، بعد از اینکه گفتی توجه کردم

روی مک هم همینطوره توماج جان . متاسفانه مک بوک ما قدیمی شده و رم کم و باطریشم قدیمی شده, من برای مثال وقتی می خوام قالب بزنم از سه مروگر فایرفاکس - بیشتر کروم و سافاری برای تست آخر استفاده می کنم کافیه در کروم تب های فعال من بیشتر از ۱۰ تا بشند دیگه باید سیستم رو فراموش کنم :sweat_smile:

اما الان فهمیدم که به خوبی chrome از Chromecast پشتیبانی نیمکنه

من تا الان که شما اسمشو بردید نمی شناختمش :disappointed_relieved:

image

آقا توماج سلام
ببخشید میشه بفرمایید این عکسی که فرستادید مربوط به چیه؟

سلام
Chromecast یک‌ چند سالی هست که خیلی محبوب شده

ورژن جدید chrome و حتما تست کن خیلی خوب بنظر میاد و انگار مشکلات مموری حل شده

توماج جان من حتی فکر نمی کنم بهبود پیدا کرده باشه حتی در مصرف رم وحشی تر هم شده یک تست کردم دیدم خود کروم مثلا ۱۰۰ مگ هست سه چهارتا دیگه همراه خودش درست می کنه هر کدوم ۱۵۰ مگ خوردی به بالا . همون تب هارو با سافاری تست کردم تقریبا نصف بوده مصرف

چطوری تست کردی؟ ممکنه از افزونه ها باشه؟

سه تب از آهنگ هایی که تو یوتیوب گوش می دم رو توی هر دو باز کردم و دو پست در همین انجمن
هر دو مروگر تمام افزونه هاش غیر فعال کردم .

اما چقدر به نسخه های قدیمی firefox شبیه شده

فکر کنم اگر این بخش به پیشنهادات و انتقادات اختصاص داشته باشه بهتر باشه :smile: