پیشنهادات و انتقادات

ویدئو هستند همشون چون دردسرش کمتره :blush:

3 پسندیده

حتما به اشتراک بزارین خیلی دوست دارم نگاه کنم‌

2 پسندیده

درود بر شما سمیر جان
فکر کنم یکم منظورمو بد متوجه شدین
منم از حضور در تلگرام و اینستاگرام این نبود ک این انجمن رو منتقل کنیم اونجا در واقع منظورم این بود که پرسش ها و پاسخ های که میتونه جالب باشه رو اونجا به اشتراک بزاریم که به نوعی تبلیغ بشه واسه این سایت
در مورد آموزش منظورم این بود که بخش آموزشی ساماندهی بشه و پست های آموزشی که دوستان زحمت میکشن از سوال ها تمییز داده بشه
در مورد پادکست چقدر خوب میشه ک اسم انجمن روش باشه که به نوعی تبلیغی بشه واسه انجمن (من شماره ی صفر رو فقط شنیدم بقیه رو از کجا گیر بیارم؟؟)
پ.ن.1 آقا سمیر مشتاقانه منتظر آموزش های کلوژریم :star_struck::star_struck::heart_eyes::heart_eyes:

متوجه شدم. برای تلگرام یه bot هست که میشه به گروه ها اضافش کرد که اوتماتیک پست ها رو اونجا پست می کنه. اما واسه اینستاگرام ایده ندارم.

فکر می کنم اگه تگ خاصی به آموزش ها بزنیم می شه یه جا جمعشون کرد و سازمان خاصی بهشون داد.

آدرس پادکست ها رو تو پست خودش خواهم گذاشت.

حتما تلاشم رو می کنم.

1 پسندیده

درود سمیر جان پستشو تو انجمن زدی من پیدا نمی کنم؟

1 پسندیده
1 پسندیده

سلام
زمانی که میخوایم یه پست جدید ایجاد کنیم یه بخش هست برای انتخاب دسته بندی
این بخش خیلی خیلی محدوده
مثلا زبان هایی مثل c# اصلا نیست توی دسته بندی
یا HTML و CSS و …

برای c# تاحالا درخواستی نبوده. در مورد css , html هم دسته بندی وب هستش

1 پسندیده

سلام

این انجمن یکی از بهترین انجمن های تخصصی و علمی ایران هست که خبری از تبلیغات و تاپیک‌های اسپم نیست!

اعضای فعال این انجمن به تعداد انگشتان دست هست و میشه حدس زد کیا هستند :joy:

بنظر من علت روی نیاوردن اعضای جدید این هستش که مباحث پر مخاطب پوشش داده نمیشه یا به صورت خیلی کم رنگ پوشش داده شده مثل php، وردپرس، لاراول و سایر فریمورک‌های پی‌اچ‌پی، بوتسترپ، لس ، سس و… و بیشتر تمرکزش روی مباحث و زبان‌های جدید هست (که از نظر من خیلی هم خوبه) که تو ایران ناشناخته یا کم شناخته شده هستند.

اکثر کسانی که رو به انجمن ها میارن افراد مبتدی و متوسط هستند که باید هوای اینا رو داشت (با آموزش و موضوعات مرتبط برای طرح سوالات مبتدی).

در کل انجمن روند رو به رشد خوب اما کندی داره :slight_smile: من تقریبا اکثر مباحث رو میخونم ولی چون تو حوزی کاری و علاقه من نیست دیگه پاسخی نمیزارم !!

4 پسندیده

اول از همه ممنون برای به اشتراک گذاشتن نظرت.

در مورد PHP و فن آوری های مرتبط باهاش به نظر من اگر درخواستش باشه خیلی هم خوبه که یه بخش براش داشته باشیم اما خوب مثلا من نوعی نمی تونه این کار رو انجام بده چون تو این زمینه حرفی ندارم برای گفتن. فکر می کنم مرحله اول برای رسیدن به این داستان فراهم کردن موارد لازم برای اعضای جدید و یا تازه کار برای پیوستن باشه. حالا این ها چی می تونن باشن رو فعلا ایده ندارم. و خیلی دوست دارم نظر شما رو هم در این مورد بدونم. اما در مورد اموزش و انیها فکر می کنم همه مسئولیم. مثلا اگر شما علاقه به PHP دارید، خیلی عالی میشه که یا آموزش ساده و یا مباحث مرتبطش رو پست کنین. مثل کتاب یا لینک خواندنی و مفید یا از این جور منابع. خود این موضوع می تونه در راستای براورده کردن نیاز های کاربران جدید باشه.

5 پسندیده

اگر آموزش ها یک تب اختصاصی داشت بهتر نبود؟

امتحان می کنم ببینم می تونم این کارو کنم یا نه

1 پسندیده

من تازه با این سایت از طریق آقای رضا شالبافزاده اشنا شدم ولی واقعا خوشحالم و راضیم از محیطش :sweat_smile:

2 پسندیده

ویکی که باشه خیلی خوب میشه در همین راستا واسه ثبت snippet هم میشد کاری کرد ، کارستون میشود ، کد های پر تکرار و میچسبوندیم با تگ زبونش :space_invader:

1 پسندیده

پست ها رو می شه ویکی کرد. تو اپشن های هر پست هست

3 پسندیده

دوستان شاید بد نباشه پست هایی که آموزشی هستند و در حالت جامع برای زبان یا فریمورک خاصی هستند رو به صورت عمومی یا تو دسته بندی خودشون سنجاق کنیم. اگه پستی مد نظرتون هست بفرمائید.

این امکان در این سایت وجود داره که متن های دیگران رو ویرایش و رفع اشکال کنیم اگر دسترسی لازم وجود داشته باشه، میخواستم بدونم آیا این کار میتونه به صورت پیشنهاد تغییر به نویسنده متن ارجاع بشه!؟ چون ممکنه نویسنده و ویرایش کننده توافق نظر نداشته باشند.
شاید با این کار دیگه نیازی permission هم نباشه چون کنترل در اختیار نویسندست و دوستان زودتر میتونن با هم در پیشرفت جامعه شریک باشند

3 پسندیده

حقیقتش نمی دونم. باید چک کنم.

1 پسندیده

اگر امکانش نباشه نمیتونه کار ساده ای باشه، منم سعی میکنم یه جستجویی بکنم

1 پسندیده

این بستری که الان توش هستیم عالیه بی تعارف بگم نمونه نداره تو ایران، بنده شخصاً جذب محیط و نحوه خاص کدنویسی انجمن شدم و چند روزی رو بر روی نحوه ساز و کارش تحقیق کردم و همین شد داستان عضو شدن من و ماندگاریم.

برای جذب کاربر بیشتر فقط ۲ راه وجود داره

• تبلیغ (که به نظرم ارزش نداره)
  • درج مطالب آموزشی مرجع

روش اول زیاد جالب و برای وبسایتی با این نوع کاربری‌ مفید به نظر نمیرسه
اما درج مطالب آموزشی که بشه مرجع یادگیری سایرین میتونه تعداد کثیری از افراد رو سمت خودش بکشه و ماندگارشون کنه

به نظر بنده (جسارتم رو ببخشید :blush:) هر کدام از اعضای فعال این انجمن در هر ضمینه که تخصص ویژه دارن حالا هرچی که باشه فقط مربوط به تکنولوژی باشه ، بیان آموزش های جامعی رو ترتیب بدن.

با این کار فکر کنم بشه تعداد اعضای سایت رو افزایش داد

3 پسندیده