"من" چقدر از یوتیوب درآمد دارم ؟؟؟

حدود یک سال پیش بود که اولین کانال یوتیوبی خودم را راه انداختم ,

هیچ ابزار خاصی نداشتم ,

تنها دارایی من خواستنم و لپ تاپ خواهرم بود .

اولین ویدئو ای را که ضبط کردم واقعن با صدای و تصویری افتضاح بود

هیچ وقت به این اعتقاد نداشتم که میشود از اینترنت پول در آورد فقط علاقه داشتم به این کار

ولی بعد از آنکه مدتی گذشت , آقای گوگل به من گفت که اکانت بانکی خودت را وارد کن

که البته به این راحتی و به این خوشمزگی نبود , واقعا برای خودش هفت خانی بود و هست

روزی که من کانال را زدم , قانون یوتیوب تغییر کرد

در ابتدا اگر شما فقط یک کانال داشتید و میتوانستید ویدئو درست کنید و کپی رایت را هم رعایت کنید بدون مشکل کم کم پول در می اوردید

ولی سال گذشته همین موقع ها قانون یوتیوب تغییر کرد >>>> به اینکه باید کل ویدئو های شما در کل ۱۰۰۰۰ بار دیده شده باشند و بعد شما شروع

به پول در آوردن بکنید

خلاصه کانال را راه انداختم , البته خودم تنهایی و ۳ ماه طول کشید که بتوانم ان ۱۰۰۰۰ ویو را هیت بکنم,

بعد دیدم متاسفانه ویور ایرانی دنبال کانالی که درونش علم و تکنولوژی و پزشکی باشه نمیره …یعنی رسما داری وقت تلف میکنی .

پس من بر ان شدم که کانال دیگری ایجاد کنم , با محتوای " بی محتوا "

و جالب هست بدونید که در یک هفته فقط برای یک ویدئو “۱۱۰۰۰” ویو گرفتم , کانال اول رو خیلی دیگه روش فکوس نکردم

و کانال دوم رو ادامه دادم , ولی باز هم اشتباه کردم در مورد محتوا که نمیخام اینجا بحث کنم .

و در حال حاضر کمترین درامدم برای هر ماه ۱۵۰۰ دلار است که میخام تا ۶ ماه آینده این رو به ۳۰۰۰ دلار برسانم

امیدوارم یوتیوب در ایران هم از فیلتر در بیاد تا حداقل عزیزانی که واقعن کار ویدویی انجام میدهند , بتوانند از این کار پولی هم به جیب بزنند .

پ . ن :سال گذشته پسر ۶ ساله که ساکن امریکا هست فقط با نشان دادن اسباب بازی هاش و حرف زدن در رابطه با اسباب بازی هاش , ۱۴۰۰۰۰۰۰ دلار کاسب شده بود ,

چرا ما نه ؟؟؟؟

راستی اگه سوالی داشتین بپرسین

من به سری به کانال شما زدم،
با عرض پوزش! منظور شما از مطلب علمی آموزش کف بینی بود؟

na dige toomaj jan,
motavajeh nashodin ,
in dovomin kanalam hast hamuni ke mohtavaye bi mohtava dare , ke neveshtam badesh ham baz eshtebah kardam dar rabete ba tolid mohtavash ,
chera ke be "bi mohtavayi " edameh nadadm
vali kanal magnetthink be in shekl nist
va hamin ke be in shekl nist baes mishe ke , pool dar nayare .
@toomaj

va dar zemn har kanali bazii video hash faghat baray pool dara avordan hast , ke in video yi ke shoma eshare farmudin az in shakheh hast vali barkhi hadafesh faghat tolid mohtavast
vali shoma faghat 1 video az 100 ro mesal zadin

با عرض پوزش ولی پست بالا با اهداف این انجمن تا جایی که میدونم ناسازگار هستش
لطفن سعی کنی پست راجع به سوال فنی و یا اطلاعات فنی بنویسید. مدیران انجمن لطفا نظرشون درمیان بگذارند

dar zir guruh motafareghe gozashteh shode,
@samdvr

chera bayad mored dashte bashe ?

عرض کردم این پست نه سوال داره نه از نظر برنامه نویسی و فنی اطلاعات داره
اینجا بیشتر شبیه stackoverflow هستش و اینکه YouTube چقدر پول برای کسی در میاره جایش اینجانیست
من ادمین سایت نیستم و @toomaj یا @lxsameer میتونن نظرشون بیان کنند

شاید اگر حتی سوالی یا موضوع جالبی در مورد Influencer Marketing مطرح میشد یکمی به اینجا ربط داشت اما منم با سام موافقم

motasefane , man keyboard nadaram , farsi type konam
age fek mikonid ke tu zir guruh motafareghe nist ? pas koja bayad bashe ?
agar ham fek mikonid chon man bein azizan shakhis barnameh nevis , barnameh nevisi balad nistam , …
matlab mitune hazf beshe
vali bishtar be nazaram , tak boodi fekr kardan shoma ro miresune ,
bara un ham harfi nist .

makan makane shomast , va option admin dar dastan shoma,
man ham dige hich posti nemiminevisam , ta kollan mosadee oghat asatid nabasham ,

shad zi , mehr afzun

من و خیلی های دیگه هم کیبرد فارسی نداریم اما از کیبرد های مجازی آنلاین استفاده میکنیم که جامعه تمیز نگه داشته بشه

کسی با شخص شما مشکل نداره.

این بیشتر به یه متن انگیزشی میخوره تا یه پست آموزشی .
تلگرام و اینستاگرام خیلی جای بهتری میتونه باشه برای به اشتراک گذاشتن تجربه تون

با درود خدمت اساتید عزیز و همینطور دوستان محترم . به نظرم جای این پست ها داخل انجمن هست چون ما دسته ای داریم به عنوان کار آفرینی بلخره یک پستی آموزشی هست یک پستی هم سوال . این پست هم به نظر من آموزشی می یاد و می شه سوال پرسید

فقط اگر بشه تایپتون فارسی باشه عالی می شه چندتا سوال

۱. در کل باید ۱۰ هزار بازدید باشه یا ماهی ۱۰ هزار تا ؟
۲. هر چند ویو در ماه چه مقدار پول واریز می شه؟
۳. همین که در چنل دیفالت پروفایلمون پست می زنیم و ویدیو می زاریم کافیه یا باید مثلا استدیو چیزی بسازیم داخل یوتیوب؟
۴. چه حساب بانکی و در کجا باید این مورد رو قرار داد ؟
۵. اگر کمی از روند ۷ خانی که فرمودید برای دریافت پول از یوتیوب توضیح بدهید ممنون می شم چرا گفتید سخت است؟
۶.در کل چقدر دیده شده اید رو در کجا می بنید در about چنل ؟ مثلا

اون قسمتی که views داره؟

به نظرم هدف آخر همه ما پول در آوردن هست دیگه اینم یک روشش . شاید همین روش برای موارد آموزشی برنامه نویسی استفاده بشه و …

با تشکر

بنظر من موضوع خیلی به موردی شما اشاره کردی شباهت نداره، منم عرض کردم اگر در مورد Influencer Marketing بود یا هرچیزی که مربوط به کار آفرینی در این زمینه باشه شاید ربط داشت.
در ضمن بنظر من ایرانی ها در زمینه علاقه به ویدئو های علمی و آموزشی مثل همه مردم دیگه هستند، بشرطی که سطح کار در یک حد نسبی باشه

دوست عزیزم سلام. ممنون که وقت گزاشتین واسه این مطلب. یه سری نکته هست که می خوام خدمتتون عرض کنم.
من هم مثل شما برام فارسی تایپ کردن سخته و واسه یه پست کوتاه یک رب باید وقت بزارم. اما خیلی ممنون می شم اگر شما هم همین کار رو انجام بدید. اینجوری دیگران بعد ها می تونن رو محتوای این سایت سرچ کنن.

در مورد موضوع این عنوان هم به نظر من تا وقتی که توی دسته بندی متفرقه بمونه موردی نداره. ولی همون جوری که از بازخورد ها دیدید عزیزانی که اینجا فعالیت می کنن خیلی بیشتر علاقمند به مباحث تکنیکی هستند. ولی در هر صورت دسته بندی متفرقه همونجور که از اسمش پیداست برای مباحث متفرقه هست. اما خیلی خوبه که یک سری مطالب در جای خودش بیان بشه. به نظر من این مطلب بیشتر برای شبکه های اجتماعی مناسب هستش