کار گروهی

سلام عزیزان

رضا هستم از کانادا

برای شرکت میکروسفت کار میکنم به عنوان پشتیبان سکایپ و اکسباکس لایو .
در یوتوب هم شخصان ۲ کانال دارم که ازشون درامد دارم و هم به مردم کمک میکنم .
و مدیریت ۴ کانال دیگرو هم انجام میدم .
سوسیال مدیا تموم کردم و کار های کوچکی با بچه های یوتوب انجام دادم که کانال ها بوده هم درامد داشتیم هم خوب فید بک گرفتیم .
همه اینها به کنار, الان شدیدن ناراحت این هستم که چرا جامعه ایران و ستارت اپ های ایرانی زیاد در خارج از ایران فعال نیستند .
اگر دوستانی هستند که بتونیم باهم در هر زمینه ای فعالیت داشته باشیم . خوشحال میشم .
اگر هم در رابطه با بازار کار کانادا مخصو صا ونکوور سوالی هست در خدمتتون هستم

رضا

راستی فارسی رو با گوگل تایپ کردم اگر اشتباهی بود ببخشید

سلام، شاید به همون دلیلی باشه که استارت آپ های خارجی هم نمیتونند به راحتی در ایران فعال باشند

در دو مورد که قبلا ما تا آخرش هم رفتیم , مورد این بود که متاسفانه دوست کد نویس ما برای درگاه نرم افزار یا هامون اپلیکشن درگاه پرداخت حساب بانکی خودش رو داده بود . من فک کردم شوخی هست ولی کاملا جدی بود .

حالا کلا کار اون دوستمون عجیب بوده اما منم مواردشو زیاد دیدم
Welcome to 1980 :joy:

درود خدمت شما . حالا اومد و یک استارت آپ خورد و نزدیک به کسب درامد شد چیجوری پول بتونیم در ایران بیاریم . تحریم هستیم .

تازه جدیدا اپل به تمام کارت های پرداختی از امارات و اپلیکیشنی که فارسی باشه یا آیپی ایران داشته باشه مشکوک می شه و اپلیکیشن نه تایید می کنه نه رجکت دوستان هستن ۲ الی بیشتر ماهه که اپشون هنوز رو حالت غیر فعال پندینگ هست.

مشکلات یکی دوتا نیست

بیت کوین و دوستاش هستن دیگه
پ.ن. (البته بیت کویین، ملکه ی بیت ها، منظورمه :joy::joy::joy:)

لطف میکنین لینک کانال هاتون رو در یوتوب بدین .؟!

دقیقن مسله این بود , ولی متاسفانه دوستمون کمی نامردی کردند.
من حتا کانادا شرکت زده بودم که بتونم بدش که کار کمی گرفت تیم رو بیارم ونکور .
که دیگه هامون اول کار کلن گفتم بهتر که ادامه ندم .
تیم پلیر بودن اساس کار در اینجاها هاست که من هیچ وقت متاسفانه تا بحال نتونستم این روحیه رو در خیلی از بچه های داخل ایران ببینم
باز اگه از دوستان بودن یا خاستن کاری انجام بدیم من هستم در خدمت , با این توضیح که من کد بلد نیستم .

here you go

gholamreza mohammady - YouTube

Albaloo - YouTube

بنده حالا اطلاعات از شما ندارم ولی شما خیلی ساده صحبت می کنید . ما در داخل با مشکلات زیادی دست پنجه نرم می کنیم به همین سادگی نیست یک تیم برنامه نویسی با قدرت بشینه روی یک کار و بزنه بله افرادی مثل من آرزوشنه به کشوری مثل کانادا بیاند ولی نیاز به اینکه من شب چیزی داشته باشم بخورم تا بتونم یک ایده سرمایه گذاری کنم .

حال از شما خواهش می کنم اطلاعات بیشتری رو نسبت به کمک هایی که می تونید بکنید بفرمایید ؟
دقیقا شما چه فعالیتی با برنامه نویس ایرانی خواهید داشت ؟ و چه امکاناتی رو براشون فراهم می کنید؟

درود بر شما
ب نظر من ویدیوهاتون رو توی آپارات هم بزارین هم فیلتر نیست و هم چون جزو سایت ای داخلیه ترافیکش نصف حساب میشه (بعضی از isp ها یک چارم حساب میکنن)

شهریار عزیز …

همونطور ساده حرف میزنم , ساده هم به توافق میرسم و ساده هم کار شورع میکنم .
من چه کمک هایی میتونم بکنم .

خودم در دانشگاه سوشال مدیا تموم کردم پس از این جهت میتونم کمک کنم .
دوم اگر پروژه یا کاری انجام بشه در انتقال و رسوندن مسائل مالی به ایران میتونم در خدمت باشم
هر کاری که در قالب تحریم هست برای پروژه و کد نویسی و میتونم کمک کنم

اگر باز سوالی دارید بپرسید .

اتفاقن ,در قالب یک وب سایت میخام این کار رو بکنم ,
چون یک سری آموزش های پولی هاست که همین الان دارم ازشون پول در میارم .
ولی میخام ایران هم این اتفاق بیوفته .

ممنون از پیشنهاد خوبتون

GREAT