جمعه سیاه - تخفیف ویژه سایت ها و آموزش های رایگان

با درود خدمت شما . دوستان گرامی لازم به ذکر هست بخاطر بلک فراید -اِی برخی از وب سایت های بزرگ برای آموزش های برنامه نویسی تخفیف های زیادی زدند به عنوان مثال تمامی آموزش های یودمی تبدیل به ۱۰ دلار شده و برخی از آموزش ها نیز بر اساس علاقه مندی شما در این وب سایت رایگان شده

و همینطور ۵ ساعت در سایت کداسکول نیز برخی از آموزش ها رایگان گشته

اگر شما هم سایت خوبی در زبان برنامه نویسی می شناسید که تخفیفات ویژه و … زده باشند و برخی از آموزش هاشون رایگان شده باشه به نظرم معرفی کنید به درد همه می خورد

موفق باشید

به روز رسانی

اگر می خواهید کتاب های برنامه نویسی را بخوانید مطمئنم که SitePoint می تواند یکی از انتخاب های شما باشد
https://www.sitepoint.com/premium/l/monthly-membership?ref_source=sitepoint&ref_medium=noticebar

تحفیف ویژه زده و تمام کتاب های خود را ۹ دلار به فروش می رساند

دوستان :bouquet: سلام
دنبال یه فروشگاه کتاب آنلاین می گردم که مثل Udemy تخفیف های خوشمزه بالای 90 درصد قرار بده… قیمت آموزش هاش نهایتا تا 15 دلار باشه تا بتونیم تهیه کنیم… اگه همچین چیزی وجود داره ممنون میشم به ما هم اطلاع بدید :slight_smile:
آقا توماج سایتی که معرفی کردید عالی هست فقط حیف که بیشتر کتاب هاش برای Front End هست…

درود این سایت خوبه ولی متاسفانه تخفیفی زیاد نداره
http://pragprog.com

درود آقا شهریار عزیز… تشکر از پیام شما…
کل اینترنت رو زیر و رو کردم فکر می کنم در حال حاضر بهترین سایت ها برای خرید ما ایرانی ها به جز Udemy, (برای فیلم) سایت apress.com و packtpub.com (برای کتاب) باشه.
سایت apress هر روز یه Daily Deal میزاره… من کتاب Beginning Python رو خریدم واقعا فوق العاده ست…

درود خدمت شما دوست گرامی . روزتون بخر . واقعیت امر اینکه کتاب های الکسیر بیشترینش در سایتی که خدمتتون ارسال کردم, وجود داره به همین ترتیب بلخره مجبور می شیم خرید کنیم. یک موردی هم بگم اینکه من قبل از هر خریدی شرایط پولی کشورمون رو توضیح می دم . اکثرا خیلی خوش برخورد هستند و تخفیف های لازم داده می شود . من حتی برای خرید از یودمی هم یک بار یادمه به نویسندش پیغام دادم و بهم کد تخفیف دادند . از سایتی یادمه که حتی می خواست ۷۵ یورو رو رایگان کنه که من آخر بهشون ۱۷ یورو دادم

وقت بخیر ممنون از توضیحات خوبتون :rose::heart_eyes:

مرسی از این به بعد من هم همین کار رو انجام میدم… :slight_smile:

سلام وقت بخیر هادی جان
از این صرافی با دلار چندتومنی خرید میکنی و چند درصد میاد روش?

سلام آقا ادیب عزیز وقت شما هم بخیر :slight_smile:
راستش من از طریق سایت payment24 اقدام می کنم (دوستان به خدا اصلا قصد تبلیغ ندارم! هیچ رابطه ای با این سایت ندارم :slight_smile: ) در حال حاضر دلار حدودا 14 هزار و 500 تومنی هست برای هر خریدی که انجام میدم مبلغ ۵ هزار تومن به عنوان کارمزد ازم میگیرن…

:smiley::smiley:
من هم با یه سایت دیگه میزدم اما اون درصدی میگرفت
کلا این چند وقت که دیدم دلار بین 14500 و 15500 بود
وقتی وضعیت اینجوریه میتونی یه ایمیل به نویسنده یا ناشر کتاب بزنی همونجور که شهریار گفت توضیح بدی براشون
من بعضی وقت ها جواب داد برام بعضی وقتا هم میگفتن نمیشه

خوشبختانه پی منت ۲۴ اینطور نیست هر خریدی انجام بدید با هر قیمتی فقط و فقط ۵ هزار تومن میگیرن و انصافا خیلی خوش اخلاق و با صبر و حوصله هستند…
درسته… قبلا خیلی راحت میشد خرید کرد ولی الان دیگه باید به نویسنده هاشون پیام بدیم… انصافا برای یه کتاب بخوایم 40 - 50 دلار پول بدیم اصلا ارزش نداره!

40 50 گاهیم بیشتر…
اره حتما ایمیل بفرست برای ناشراشون. نویسنده هم خوبه اما نویسنده ها معمولا به خاطر قراردادهایی که میبندن نمیتونن برات کاری کنن

آقا شهریار عزیز ببخشید باز تاپیکتون رو بالا آوردم…
دوستان عزیز اگه دنبال کد تخفیف هستید حتما حتما سایت procouponcode.com رو ببینید!
اگه از یودمی خرید می کنید حتما کد تخفیف هاش رو ببینید: Udemy Discount
امروز یه خرید کردم بیشتر از 50 هزار تومن به نفعم شد!
یودمی یه سری آموزش ها رو هم رایگان گذاشته :)))

درود خدمت شما تاپیک وجود اومده که به روز رسانی بشه عزیز . منم اگر چیزی پیدا کنم حتما قرار می دم