سیستم خوابتون چطوره ؟

سلام . بچه ها چند وقت پیش پیشنهاد استخدامی داشتم سری سوالات پرسید و دیدم مشکلات وجود داره . مثلا بهم میگفت شب کار نکن از ۶ عصر حق کار نداری

خب کار پاره وقت بود و من میتونستم هرطور دلم میخاد کار کنم ولی اینا اینطور فکر میکردن باز دهی من بالا تر میره و … حالا یه مقدار نگرانم . من تا ۴ صبح کار میکنم میخوابم ۱۰ صبح پا میشم باز دانشگاه میرم میام کار میکنم .

الان بازدهی من پایین میره با اینکار یا شماها هم اینطوری هستین چون الان دیدم یه سری هاتون آنلاین هستین :slight_smile: من شخصا کار شبو دوست دارم شما تجربه ای در این زمینه دارین ؟

1 پسندیده

تو دوره دانشگاه واقعا راه دیگه ای هم نیست, اما 6 ساعت خواب خوبه دیگه. + ورزش

2 پسندیده

شما ورزش رو تو برنامه خودتون بگنجونید و همینطور مدتی زود بخوابید تا ساعت ۶ ۷ صبح بیدار بشید متوجه می شید بازدهی شما واقعا بالاتر می ره. مخصوصا صبح خیلی کمک می کنه در حل مشکلاتی که روز قبل نتونستید حل کنید

5 پسندیده

من اکثرا شبا کار میکنم ولی شب کار کردن خوب نیست و خود شب بیداری کلی مشکلات و عوارض میاره که در مروز زمان آشکار میکنن ولی متاسفانه چاره نیست و سیستم آموزشی ایران متاسفانه بزرگترین سد در مقابل کار کردن و یادگیری علم و دانش است.بازده کاری هم همیشه وقتی بالا هست که ذهن استراحت کافی کرده باشه و عوامل استرس زا و تنش زا وجود نداشته باشه و بستگی به خود شخص هم داره .من رشته اصلیم حقوقه و در دفتر وکالت هم کار میکنم کنارش برنامه نویسی هم میکنم و برای همین شب های طولانی مجبور شدم بیدار بمونم :blush: این شب بیداری ها عوارضش خارج از بحث اینجاست ولی بلای خیلی بدی ب سر ذهنتون میاره و سلامت جسم و روان رو به فنا میده و حتی ممکنه بعدا به مشکلات روانی هم گرفتار بشه شخص برای همین اگر براتون مقدور باشه سعی کنید شب ها تو خواب آسوده باشید.

1 پسندیده