شغل برنامه نویسی در خارج از ایران

سایت indeed.com عمدتا موقعیتهای شغلی موجود در ایالات متحده رو داره. که خب برای کار کردن در ایران قطعا ممکن نیست. سایتهای دیگه که جاهای دیگه هم داشته باشن و برای کار کردن از داخل ایران موقعیتهای بهتری داشته باشند چه سایتهایی سراغ دارید؟

indeed خیلی از کشور ها رو کاور می کنه، البته بهتره قبل از کار یابی کشور مورد نظر انتخاب بشه بعد بر اساس اون کشور میتونید سایت مناسبش رو هم پیدا کنید.

در مورد تبادل مالی با ما که توی ایران هستیم چه کار باید کرد. سولوشنی وجود داره؟

راستش من خیلی در این مورد اطلاعی ندارم، اما بنظر نمیاد عملی باشه

از طرف paypal و موارد مشابه که معتبر هستن، ایران تحریمه. یعنی کسی که محل سکونتش ایران باشه، شامل تحریم میشه. مگر آدرسی خارج از کشور بدی و بتونی ثابت کنی اونجا زندگی میکنی (حتی اگه واقعاً اونجا زندگی نکنی). میمونه webmoney و perfectmoney که تقریباً تو 90 درصد مواقع به دردت نمیخوره، چون طرف مقابل تا وقتی paypal هست نمیره سراغ اینا.
برای گرفتن ویزا کارت و مستر کارت هم مجدداً مشکل تحریم وجود داره.
تنها راه قانونی اقدام از طریق صرافی ها و واسطه هاست…
بعضی از همین سایتهای واسطه برات حساب paypal باز میکنن، یا بهت ویزا کارت میدن، که از طریق غیرقانونی تهیه میکنن، و یکبار به مشکل برخورد کنی، ممکنه خسارت زیادی ببینی…

https://remoteok.io/

سلام
راستش من خیلی ساله از payment24 استفاده کردم و هیچ مشکلی وجود نداشته…
اما در مورد مسائل ساخت اکانت پی پال شخصا خرید نکردم ولی همینطور که عرض کردم کلا این کار برای ما ایرانی ها خیلی سخت هست و ممکنه به دردسر بخوریم…

ببخشید من پست هامو پاک کردم، راستش خیلی علاقه ای به این موضوع ندارم

ممنون. بله دقیقا جواب سوالم بود و منظورم چنین سایتهایی بود نه سایت پرداخت :wink::+1: