سایت جدید و شروعی تازه

با سلام.
سایتی که الان در آن هستید نسخه جدید از devheroes.club هست که به صورت عمومی تر و برای همه زبان های برنامه نویسی و فن آوری های مرتبط ایجاد شده. هنوز سایت کامل نشده اما می شه ازش مثل قبل استفاده کرد. بنا بر این اگر باگ یا موردی دیدید خوشحال می شم به من خبر بدین.
در ضمن ما یه سری برنامه داریم برای این که این فعالیت ناسودبر رو گسترش بدیم. اگر علاقمند به همکاری هستنید لطفا به من مسیج بدید.

با تشکر سمیر

8 پسندیده

تبریک میگم, موفق باشید :heart_eyes:

HTTPSSSSSS :star_struck::star_struck::star_struck:

3 پسندیده

به امید پیشرفت بیشتر و همینطور برنامه های خوب و متنوع

موفق باشید تشکر از https

1 پسندیده

با سلام؛ من سایت قبلی رو مطالبش رو دنبال میکردم و بنظرم کم کم داشت به عنوان منبع فارسی، زبان برنامه نویسی روبی تو ایران می‌شد.

فکر می‌کنم دامنه قبلی مناسب بود برای جمع کردن توسعه‌ دهندگان روبی؛ هر چند ایده و اهداف شما هم قابل احترام است.

1 پسندیده

مرسی از اینکه وقت گذاشتی. عرضم به حضورت که دامنه قبلی هم به زودی رو همین ست می شه و از هر دو دامنه می شه استفاده کرد. همه پست ها همچنان هست و روبی هم همینجا ادامه داره. :blush:

3 پسندیده

سلام

با توجه به فعالیت دوستان حرکت جالبته :slight_smile:
و حتما برا جدا نبودن این سایت از قبلی دلایلی هست چون چیزی که مشخصه همنطوری که دوستان گفتن اون سایت در ایران یک رفرنس اصلی برا روبی شده بود و این که سایت از حالت تخصصی برای یک زبان بیاد بیرون حتما مزایا ، معایبی داره (با اینکه جدا بودنش نظر معقولتر می یاد ) ولی همونطور که عرض کردم حتما برا جدا نبودن این سایت از قبلی دلایلی هست و این تصمیم گیری قابل احترامه

امیدوارم بهتر از قبل موفق باشه :slight_smile:
یا حق

3 پسندیده

اصول دمکراسی هم رعایت شد، چون نظر سنجی هم انجام گرفت🤘

4 پسندیده

واقعا حس میشد نیاز به این تغییر. عالی هستین بچه ها :slight_smile:

3 پسندیده

امیدوارم بتونید هرچه بهتر و قدرتمند تر روی وبسایت کار کنید. بودن همچین سایتی برای جامعه برنامه نویسی ایران لازم و ضرروری بود

2 پسندیده