درخواست مشاوره برای بخش طراحی گرافیکی پروژه

با درود خدمت شما دوستان محترم . از آنجایی که دوستان در این انجمن در کارشون بسیار حرفه ای هستند من نیازمند به دریافت نظرات شما دوستان شدم

به طرح زیر نگاه کنید . ( یک سیستم مدیریت پروژه هست که رفرش نمی شود و با کشیدن مربع ها می شود جابه جا کرد و خهیلی امکانات دیگر )

۱. بکند یا بخش وب سرویس که جی سان پس می دهد الکسیر و فونیکس می باشد

حال من امکان دارد چنین سیستمی را به زودی شروع بکنم و نمی خوام یک بار اشتباهی که سر انگولار داشتم رو تکرار کنم

###سوال اصلی

اگر شما بودید از چه روندی استفاده می کردد به عنوان مثال ری اکت یا ویو جی اس یا چی دیگری ؟؟

من پیش خودم فکر می کنم بهترین انتخاب این هست که اپ کامل با ویو جی اس نوشته بشود در یک آدرسی و به وسیله جی سان با فونیکس در ارتباط باشد . به هیچ عنوان با آموزش های در وب تلفیق نشود و انگار کلا جدا باشند

امید وارم منظورمو کامل رسونه باشم
سلام،
این عکس یه kanban board برای مدیریت task هستش.
برای front end من شخصا reactjs رو پیشنهاد میکنم، اما نظرها متفاوته و vuejs هم خیلی جذابیت داره.
یه نکته هم اینه که کدومشون رو‌میشه زودتر یاد گرفت.
به هر حال بیشتر پروژه ها به سمت مجزا کردن بکند و فرانت اند حرکت میکنند که همون طور که شما اشاره کردین ارتباط بین بکند و فرانت اند بوسیله json api تامین میشه که فایده های زیادی داره و حتما خودتون بهتر میدونید.

سوال درمورد طراحی گرافیک رو توی پست شما ندیدم، اگر توضیح بدین شاید متوجه بشم.

لینک زیر مقایسه جالبیه

1 پسندیده

درود . همان منظورم فراند اند طراحی پروژه بوده . نظرات زیادی نسبت به ری اکت و ویو هست

به عنوان مثال می گند یادگیری ویو ساده تر و همینطور سرعتش نیز بیشتر هست ولی ری اکت نیز عمر بالاتر و همینطور حتما کتابخونه های بیشتری نیز براش شاید باشه .

در کل من می خوام یک سیستم کامل ریل تایم مدیری پروژه و مدیریت تسک در یک سا آینده طراحی کنم به همین منظور نیاز به فریم ورک مناسب دارم برای کار که شما نیز به خوبی اشاره کردید

بکند حتما از الکسیر و فونیکس استفاده می شه

اگر نظری دارید که شاید بدردم بخوره ممنون می شم ( اون پست هم خوندم ولی خلاصه هیچ ماست فروشی نمی گه ماست من ترشه دقیقا همین قضیه ویو هست )

خیلی ممنونم

1 پسندیده

راستش بنظر من خیلی فرقی نمیکنه، من با‌ react سروکار دارم اما حالا که موضوعش پیش اومد بدم نمیاد یه نگاه عمیقتر به vuejs بندازم شاید واقعا بهتر باشه.
به شما هم پشنهاد میکنم هر دو رو امتهان کنید و هر کدوم بهتر بود رو انتخاب کنید چون هر دو ارزش وقت گذاشتن دارند. به ما هم بگید :wink:

1 پسندیده

مقایسه رو دباره خوندم، بنظر منطقی مقایسه کرده و اصلا نگفته کدوم بهتره، فقط مقایسه کرده واقعا

1 پسندیده

حالا یه نکته ای هم که فراموش کردم اینه که react-native شباهت زیادی به reactjs داره و اگر برنامه ای برای mobile app هم داشته باشید با react میشه app های native با پرفرمنس خیلی خوب و بسیار مدرن ساخت. مطلب زیر رو پیشنهاد میکنم

1 پسندیده

مثل اینکه ویو خیلی طرفدار پیدا کرده و نسخه جدیدش امکانات خوبی قرار داده .
همه اکثرا از داکیومنت خوبش تعریف می کنند

نظرم فکر کنم داره جذب یادگیری ویو می شه قبلا هم کار کردم کمی باهاش جالب بوده و هم چنین ساده

1 پسندیده

Vue در زمینه TDD چطوره؟

مثل اینکه سادگی در vue نقش مهمی داره

1 پسندیده

مهندس من کد تست بنویسم باز باید دو ساعت کد تست رو باید دیباگ کنم بخاطر همین کلا کد تست نمی نویسم :joy:

1 پسندیده

با توجه به بیزینسی که شما انتخاب کردین اپلیکیشن موبایل دیر یا زود براتون الزام میشه پس من react رو انتخاب میکنم به علاوه که من فکر میکنم ساپورتی که react. از طرف facebook و airbnb میشه دوامش بیشتر خواهد بود بالاخره اونها منابع مالی بیشتری در اختیار دارن و احتمال دوامشون تو اینده بیشتره
البته این حدسه و نمیشه قطعی راجع بهش نظر داد
من حس بهتری به react دارم به علاوه اینکه react اونقدرا هم سخت نیست برای یادگیری که فاکتور آسونی vue.js بشه یه مزیت براش

2 پسندیده

تست یعنی دوبار فکر کن یک بار انجام بده

2 پسندیده

درود دوست من . اپلیکیشن با زبان های اصلی معرفی شده درست می شه از جمله swift و جاوا .

من یک بررسی کردم و دنبال هر دو رفتم نمی دونم شاید اشتباه می کنم ولی انگار ویو جدیدا خیلی فعالیت کامیونتیش بالاتر رفته و براش امکانات نیز بیشتر شده ( کتابخونه ها منظورمه )

می شه دلایل بیشتری نسبت به حستون بگید . البته بجز موبایل کار کردنشون ؟
چی دلایلی بیشتر شما رو روی ری اکت نگه می داره تا دنبال ویو نرید ؟

به عنوان مثال من هرچی بدی و بی ثبانتی بود در اینترنت مدت زمان کار کردن با انگولار از گوگل دیدم

این مقاله رو کامل بخون به نظر من فعلا vue داره تبلیغات میکنه
در حالی که react به اندازه کافی رشد کرده و الان دنبال اجرای best practice ها هستند

1 پسندیده

به اضافه Uber و Netflix

1 پسندیده