ارسال ایمیل برای ریست کردن پسورد در جنگو (smtp) (حل شد)

سلام دوستان. خسته نباشید.
من میخواستم سیستم ریست کردن پسورد با استفاده از ایمیل رو یاد بگیرم.
و میخوام اینو با روش smtp فعلا انجام بدم.
ولی به مشکل برخوردم. مشکلم هنگام زدن ریست هستش. یعنی ایمیل رو جهت ریست نمیفرسته.
من از sparkpost.com نسخه رایگانش استفاده میکنم. و چون همه سایت های دیگه یا به ایران خدمات ارایه نمیدن یا پولی اند و غیره
این خطایی هست که دریافت میکنم

و اینم کانفیگ setting.py من هستش

EMAIL_BACKEND = 'django.core.mail.backends.smtp.EmailBackend'

EMAIL_HOST = 'smtp.sparkpostmail.com'
EMAIL_HOST_USER = 'SMTP_Injection'
EMAIL_HOST_PASSWORD = 'Redacted
EMAIL_PORT = 587
EMAIL_USE_TLS = True

بعد دیگه ندونستم کدوم قسمت از کد ها یا مراحلو واستون بفرستم تا ببینید. هر چی خواستید بگید تا بفرستم.
بعد دیگه همه چی کار میکنه بجز این قسمت.
اینم اضافه کنم که من طبق کتاب جلو میرم. و همه قسمت هارو با دقت پیش رفتم :laughing:
واقعا این ایمیل فرستادن عجب معضلیه.
آها راستی تو قسمت ایونت ها انگار میفرسته ولی نمیدونم چرا ریجکت میشه آیا policy rejection بخاطر باز قوانین تحریم و از اینجور چیز هاست؟ :thinking: و یه سوال دیگه آیا اگر این طور باشه ما واقعا بدبخت نیستیم؟ :thinking:

در آخر اگه ممکنه یه سرویسی بهم معرفی کنید که به ما ایرانی ها این امکان رو بده (فقط برای تست کردن پسورد ریست با smtp)
در ضمن آ هارو هم چک کنم ببینم ا نزاشتم آقا توماج گیر نده یهو :joy:

1 Likes
3 Likes

سلام … محمد جان ممنون که معرفی کردی دمت گرم :heartbeat:
میدونی خودم mailgun.com رو پیدا کردم و واقعا کار کرد :laughing: و اومدم تاپیکمو آپدیت کنم که دیدم پیام دادی.
و آری سرویس بالایی هم با ایران مشکل داشت.
و mailgun من تست کردم فعلا کار میکنه.

متأسفانه این مشکلات هست و کاریش نمیشه کرد، اما واقعا لزومی نداره سرویس های رایگان غیر قابل دسترسی باشند. شاید یه راه ساده گرفتن یک هوست ارزان از شرکت های توی ایران باشه. خیلی کار سختی نیست

2 Likes

اگه بیشتر از ساعتی ۶۰ ایمیل ارسال نمیکنید، یه هاست بدون دیتابیس میتونه کارتون رو راه بندازه.

فقط یه نکته هست. این شرکت، پسورد شما رو توی دیتابیسش hash نمیکنه!!! پسوردی انتخاب کنید که جای دیگه‌ای استفاده نکرده باشید.

1 Likes