بوت استرپ دلخواه با Sass

سلام خدمت اساتید .
میخوام رنگهای پیش فرضی رو که خود بوت استرپ 4 استفاده میکنه عوض کنم و برای اینکار ظاهرا باید یک سری تنظیمات خاص در وب پک انجام داد که من هرچقدر کردم نشد و نمیشه اعصابم رو خورد کرده ! لطفا دوستان اگر اطلاع کافی دارند یا فایل کانفیگ شده تنظیماتشو دارن راهنمایی کنن . تنظیمات آپلو فکر کنم از وب پک راحتتره

چرا یه فایل جدید برای override کردن تعریف نمیکنی؟

خب نمیشه خیلی زمان گیرتر هست نسبت به کامپایل sass . تو sass فقط مقدار یه رنگ رو عوض میکنی به همه اونها اعمال میشه

منظورم override کردن متغیر های sass بود، فقط باید فایل override قبل از sass اصلی import بشه، شاید هم برعکس میگم، تست کن اگر جواب نداد اطلاع بده که ببینم اشکال کجاست

منم میخوام دقیقا همین کار رو بکنم که نمیتونم . از خود سایت بوت استرپ تا کلی اموزش رو خوندم و از روی اونها وب پک رو تنظیم کردم اما نشد که نشد

والا همه قبل از @import اصلی کارهای override رو انجام دادن، یه نمونش webman ولی من باید بعد از @import اینکارو انجام بدم. وگرنه کار نمیکنه :neutral_face:
از داکیومنت bulma:

To override any of these variables, just set them before importing Bulma.

خلاصه الآن پوکرفیس دارم مانیتور رو نگاه میکنم.

میشه اگر این کار رو با وب پک انجام میدی کانفیگش رو بهم بفرستی ؟

تا حالا با وب‌پک کار نکردم.
یه site.sass دارم که توی html صداش زدم، داخل اون فایلهای sass دیگه رو import کردم و چیزایی که لازم بوده (مثلا فونت و بکگراند navbar) رو توی همین فایل override کردم.

موقع translate (یا کامپایل یا هرچیزی که اسمشو میشه گذاشت) هم میگم کل اون دایرکتوری (که فایل site.sass و بقیه‌ی sassها توش هست) ترنسلیت بشه.

sass resources/src/sass:resources/public/css --watch

فهمیدم مشکل از کجا بود.
وقتی میخوایم متغیرهای sass رو override کنیم، باید قبل از @import انجام بشه:

@font-face
  font-family: vazir
  src: url('/font/vazir.ttf')

$primary: hsl(141, 71%, 48%)
$family-sans-serif: vazir

@import 'bulma'

من داشتم مستقیما به یه چیز مقدار‌دهی میکردم:

body
  font-family: vazir
h1
  color: hsl(141, 71%, 48%)

خلاصه، واسه override کردن متغیرها، باید قبل از import اینکارو انجام بدیم. یعنی احتمالا همیشه @import آخرین خط فایل ماست.

:sob::sob::sob:مشکل من کانفیگ sass و … تو وب پکه !!! بخدا اعصابمو خراب کرده

bulma rtl داره ؟؟؟؟

فکر نمیکنم نیازی به نسخه‌ی rtl باشه.
کلاس has-text-right و has-text-left و has-text-center داره و اینطور که خودشون گفتن با سیستمهای RTL اوکیه.

most of it, the rtl is working out of the box with a simple "style=direction:rtl" on the .body tag

توی استایلهای webman فقط همین هست برای RTL کردن کل سایت:

html {
  direction: rtl;
}