ارور بعد از run شدن سرور فونیکس

درود خدمت شما . من در اینترنت گشتم همه صحبت هایی کردند و برخی هارو انجام دادم مثل بالا بردن size از ۱۰ به بالا و پایین داخل فایل کانفیگ ولی متاسفانه مشکل حل نشد .

بعد از ران شدن سرور چندتا خط از این ارور ها می دهد

[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.295.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.294.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.293.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.291.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.289.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.292.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout
[error] Postgrex.Protocol (#PID<0.290.0>) disconnected: ** (DBConnection.ConnectionError) tcp recv: timeout

ولی کار می کند مشکلی نیست ولی چرا این ارور می دهند ؟

سیستم عامل : مک

چه چيزى كار ميكنه؟، لطفا اطلاعات كاملتر بده,
مقدار :pool_size ، ownership_timeout، timeout چيه؟
كلا فايل كانفيگ رو بدى بد نيست

درود خدمت شما منظورم کل پروژه کار می کنه ارور نداره به دیتابیس اتصال پیدا می کنه و … ولی در شروع استارت پروژه این ارور های مسخره داده می شه و یا مثلا مدتی با سایت کاری نداشته باشی برخی مواقع بینشم این ارور می ده تو ترمینال

من اون دو مورد فرمودید رو نمی دونم کجا هست که تنظیم کنم ولی طبق این پست

من pool_size: 10 رو ۱۰ و ۲ و ۱۴ قرار دادم و حتی رفتم توش یکی یکی شماره دادم سرور استارت کردم بازم ارور داشتم ولی این دو مورد رو نمی دونم متاسفانه کجا باید تصحیح کنم
ownership_timeout، timeout

یکی از پست هایی که دیده بودم این بود :

یک نکته هم خدمت دوستان و اساتید بگم در این پروژه که دارم کار می کنم به صورت آمبرلا هست و ecto روی پروژه الکسیر نصب هست و دیتابیس هم اونجا نصبه و روی پروژه فونیکس داره از آمبرلا لود می کنه

###به روز رسانی
من روی 2 می زرم پول سایز رو یکی در میون ارور می ده روی یک سورسم ارور اصلا نداده ولی یکی ارور داره . جالبه
تغییر این پول سایز مثل همینجوری تغییر می دم باگی چیزی درست نمی کنه ؟

ممنون از توضيحت،
اين ارور مكنه زيادم مسخره نباشه، شايد ديدن گانفيگ بتونه بهتر به من كمك كنه كه اشكالو پيدا كنم

1 پسندیده

ممنون از اینکه همیشه کمک می کنید
@toomaj جان من این پول سایز رو قرار دادم روی 1 الان ارور نمی ده .

config :tsvp, Tsvp.Repo,
    adapter: Ecto.Adapters.Postgres,
    database: "tsvp",
    username: "postgres",
    password: "postgres",
    pool_size: 1

config :tsvp, ecto_repos: [Tsvp.Repo]

کل خط بالا در config.ex در فایل lib پروژه الکسیر هست ( فونیکس نه پروژه الکسیر )

من الان پول سایز رو قرار دادم روی یک آیا باگ اجاد نمی کنه ؟ مشکلی مثلا از نظر امنیتی یا سرعت سایت ؟

آیا نیاز به این هست فایل دیگری هم خدمت شما ارسال گردد :

اینم کل config

ممنون از شما :tulip:

1 پسندیده

بسیار خب, مرحله بعدی اینه که این مشکل reproduce بشه. سعی میکنم زودتر این کارو انجام بدم

1 پسندیده

درود خدمت شما دوست محترم .
می گم من باید کاری انجام بدم ؟ راهنمایی می فرمایید ؟
reproduce رو نفهمیدم !! یعن چی ؟

سلام،
نه من بايد هون شرايطى كه شما گفتيد براى خودم ايجاد كنم و ببينم چى ميشه، اگر بتونم اخر هفته انجام ميدم. ببخشيد دير شد

1 پسندیده

خیلی لطف می کنید .
فقط یک سوالی برام پیش اومده اگر اطلاع دارید بفرمایید . پول سایز رو وقتی یک قرار دادم . آیا این باگی ایجاد نمی کنه ؟

خب ١ مقدار خوبى نيست، اما با 5 يا بيشتر تست نكردين؟. حتما ميدونيد كه با تغير كانفيگ بهتره سرور ريستارت بشه

1 پسندیده

درود . بله همیشه سرور رو دوباره ران می کنم . پنج قرار دادم در این سروس جدیدم فعلنه که اروری نداد در موقع ران کردن سرور . این پول سایز من جایی که ecto رو معرفی کردم با اطلاعات دیتابیس تغییر می دم یعنی تو پروژه الکسیر ( فونیس نه )

1 پسندیده