هاستینگ های ایرانی که ruby on rails را پشتیبانی میکنند

دوستان این هاستینگ از ror خوب ساپورت میکنه با قیمت معقول

http://www.mashhadhost.com/linux1.html

اگر کسی هاستینگ ایرانی میشناسه که ruby on rails رو پشتیبانی میکنه معرفی کنه همه استفاده کنیم

من پیشنهادم استفاده از حداقل یه ماشین مجازی هست تا هاست اشتراکی

1 پسندیده

ولی هاست اشتراکی هم ارزان و هم بدرد سایت معمولی تا متوسط میخوره
ولی ماشین مجازی گرون در میاد فک کنم

بستگی داره. رو یه سرور سبک تا ۱۰ ۱۵ سایت رو می تونی اپ نگه داری. که در مجموع هزینش کمتره و اختیارت بیشتر

منظور از ماشین مجازی vps دیگه.؟
من تا حالا vpsنخریدم آیا تو vps یک سیستم عامل دارم که هر چی دلم بخواد نصب میکنم و مثلا هم میتونیم آپاچی ران کنم هم iis در کل کار با vps تخصص میخواد؟ چون دوستی میگفت تمام امنیت دسته خودت و آگه اشتباه کنی…

بله تخصص می خواد. بالاخره هر چیز خوبی ها و بدی های خودش رو داره

تخصص میخواد اما برای کسی که میخواد vps رو کانفیگ کنه، تازه اونم بستگی به بزرگی پروژه داره وگرنه اصلا کار سختی به حساب نمیاد، درضمن میتونی از image های کانفیگ شده استفاده کنی و کار خودت رو راحت تر کنی. تعداد زیادی رو میتونی روی اینترنت پیدا کنی که این کارو خیلی حرفه ای و امن انجام میدن اکثرا هم اپن سورس هستن هم رایگان. Bitnami یکیشون هست که image برای هر کاری توش پیدا میشه

1 پسندیده

من توی هاکاتن (hackathon) ها خیلی زیاد دیدم که از Vagrant برای توسعه استفاده میشه حتما یه امتحانی بکن اما در development.
بعد این کمک میکنه به آشنایی بهتر با کانفیگ vm های مورد نیاز برای مثلا ریلز

1 پسندیده

ببخشید اگه امکانش هست منبع خوب برای مطالعه ی بالا آوردن سرور پیشنهاد دهید…پیشاپیش ممنونم

1 پسندیده

@amirhbakan اگر اين كتاب رو نخوندين قدم به قدم با اين كتاب كار كنيد و هر جاش نا مفهوم بود تو اين سايت بپرسيد، كتاب آنلاين رايگان. من اگر جاي شما باشم فيلم اين كتاب رو هم گير ميارم و هر چيزيو تا خوب ياد نگيرم سراغ مطلب بعدي نخواهم رفت.