برنامه نویسی react native

react

سلام وقت بخیر.عرض کنم که من تصمیم دارم react native یاد بگیرم میخواستم ببینم بازار کارش تو استرالیا خوبه اگر خوبه میزان درآمدش تو ماه چقدره ممنون میشم راهنمایی کنید.

خیلی خوبه، کافیه توی seek استرالیا جستجو کنید، در ضمن توی همی سایت هم در این مورد زیاد بحث شده

درود
من یه مدتی باهاش کار کردم جذابیت داره اما هنوز نسخه استیبلی ازش ارایه نشده بعضی ادهایی رو داره که اذیت می کنه مثلا تو هر ریلزیش یه پکیج هایی تغییر می کنه پیشنهاد من به شما اینکه برید سراغ flutter خیلی از نظرم بهتره با هر دو کار کردم تحت یکی دو تا پروژه پیاده کردن flutter خیلی بهتره از نظرم

توی استرالیا خیلی زیاد از react استفاده میشه و خیلی راحت براش کار پیدا میشه, سوال دوستمون بیشتر در همین مورد بود

بله متوجم چون نوشته بودن می خوام یاد بگیرم گفتم flutter رو هم بررسی کنن بعد تصمیم بگیرم که کدوم رو یاد بگیرن طبیعتا برای هر کدوم که مورد جدیدی هستن کار هست

موافقم که ریکت مرتب تغییرات اعصاب خرد کن توی ریلیز ها میده اما یک موردی که دوستمون باید در نظر بگیرن بیشتر کار روی خود js هست، در اینصورت دیگه خیلی فرقی نمیکنه از چه ابزاری استفاده بشه. راستش من اصلا flutter رو نمیشناسم اما در موردش شنیدم، اگر فرصت شد باید یه نگاهی بندازم، با این حال توی seek خیلی نتیجه زیادی نداشت اما Dart وضعیت خوبی داره.

جاوا اسکریپت از نظر کامیونیتی خیلی بهتره ولی من روی هر دو کار کردم روی react native خیلی ولی واقعا flutter در مقابل react native هلو برو تو گلو هست خیلی تمیزه و باگ های react native رو نداره خیلی راحت می شه باهاش کار کرد و آینده دارم هست sdk مخصوص خودش رو داره در عین حال از sdk جاوا هم استفاده می کنه البته من شخصا تنها چیزی که زیاد حس خوبی نداشتم سینتکس dart بود روی flutter یکم از لحاظ بصری و خوانایی کد اذیت می کنه در این میان js حداقل بهتره

ممنون از شما دوستان عزیز بابت راهنماییاتون.من کلا کارم چیز دیگست تازه میخوام رو بیارم به برنامه نویسی طبق تحقیقاتی که کردم گفتن react بهتره حالا حتما روی flutter هم تحقیق میکنم.بازم ممنون از شما