انتخاب بین React - Angular و Vue

سلام . دوستان به نظرتون برای یک پروژه استارتاپی که توش از Django Rest Framework استفاده شده از کدوم یکی از فریم ورک یا لایبرری های React - Angular یا Vue استفاده کنیم بهتره ؟ واصلا چه معیارهایی رو باید بررسی کرد ؟ خودتون کدوم رو انتخاب میکنید و دلیلتون چیه ؟

من همین چند روز پیش همین سوال رو پرسیدم
از نظر سادگی کار کردن با vue بهتره
performance خیلی خوبی هم داره چون خیلی سبکه، اما فکر نمیکنم این که vue یه عملیاتی رو تو 0.2 ثانیه انجام میده اما angular تو 0.3 ثانیه باعث بشه شما vue رو انتخاب کنید!
در مجموع اگر زمان براتون اهمیتی نداره و deadline برای پروژه خاصی ندارین پیشنهاد میکنم react رو یاد بگیرین بعدا به راحتی تبدیل میشه به اپ موبایل. اما من خودم به خاطر همین قضیه مهم بودن زمان دارم با vue کار میکنم.

منظورتون از تبدیل به اپ موبایل چیه ؟ منظورتون همون ریکت نیتیوه ؟ مگه اینا به هم ربط دارن ؟

بله ربط دارن

من با انگولار کار کردم ولی بعدش به ری اکت مهاجرت کردم به نظرم react رو بهتر تونستم یاد بگیرم و راحت تر بود و با اون تونستم آپ های بهتری بزنم تا انگولار . علاوه بر اون react بوسیله فیسبوک پشتیبانی میشه و اینستاگرام رو با اون درست کردن . . البته با vue کار نکردم ولی react رو ترجیح میدم . با ری اکت علاوه بر اینکه میشه برنامه تحت وب نوشت میشه با react native اپ موبایل برای android و ios هم زد البته مثل جاوا و swift قدرتمند نیست ولی کار رو راه میندازه و بستگی داره که تا از اون آپ چه انتظاراتی داشته باشی و با electronjs هم میشه برنامه های دسکتاپ برای پلتفرم ویندوز . لینوکس و مک زد مثل skype . vs code