بازار کار فریمورک Qt

بازار کار کیوت چه در ایران چه اونور چطوره؟؟؟

من تا حالا براش کار ندیدم.

دوست عزیز من روی این فریم ورک خیلییییی وقت گذاشتم و در واقع قرار بود شغلم باشه و از این راه درآمد کسب کنم نمونه کارهای خیلی خوبی باهاش زدم و خیلی خوب یادش گرفتم اصلا اصلا اصلا هیچ بازار کاری نداشت!!! الان دیگه حتی توی رزومه م هم نمیزنم تسلط به کیوت چون می دونم هیچ جایی موقعیت شغلی نداره. خیلی وقته دیگه کاملا بی خیالش شدم…
من می خواستم برنامه نویس Qt و +GTK بشم ولی متاسفانه بازار کار ندارن به همین خاطر اومدم سمت وب…

اخه خیلی از نرم افزار های معروف رو با این فریمورک طراحی کردن

به هر حال از جنبه شغل و درآمد به هیچ عنوان نمیشه بهش نگاه کرد. اگه خواستید یاد بگیرید تا دلتون بخواد آموزش داره… توی یوتیوب آموزش های فوق العاده ای براش پیدا میشه…

به جای این فریمورک چی پیشنهاد میدین تو همین زمینه که بازار کار خوبی داشته باشه ؟؟

فرصت های شغلی دسکتاپ نسبت به وب و موبایل خیلی کمتره…

دو سه نفری رو دیدم با سی شارپ کار می کردن… فقط می دونم سی شارپ بود فریم ورک و ابزارها رو نمی دونم و نمی شناسم.

من چندتایی کار براش دیدم اما کلا برای کیوت کار کم هست.

اگر منظور شما این هست که بجای کیوت میتونید از چه گزینه های دیگه ای استفاده کنید گزینه های روی میز کم نیستن:

اما به نظر من اگر دنبال کار میگردید مستقیما برید بازار کار رو بررسی کنید و ببینید برای چه تخصص هایی بیشتر کار هست و به کدوم اون تخصص ها بیشتر علاقه دارید، بعد از بررسی کردن وقتی به نتیجه رسیدید که چه تخصصی بهترین انتخاب برای شماست برید و روی همون تخصص تمرکز کنید.

بازار کار داره ولی نسبت به فریم ورک های دیگه کمتره من می شناسم افرادی رو که با همین فریم ورک پروژه های مختلفی رو تو پلت فرم های مختلف دارن کار می کنن و درآمد خوبیم دارن
توسعه خوبیم دادنش من خودم یکی از طرفداراشم ولی خوب از نظر جامعیت رفع اشکال در حد مورد هایی مثل .net , … نیست

استفاده و مورد علاقه ترش برا من PyQt هست حدا اقلش اینه با پایتون میشه متوجه شد داستان از چه قراریه
https://pyqt.readthedocs.io/en/latest/

گر چه جز کار های دمه دستی استفاده ای نداشته .

برای مثال دانلود منیجر پرسپولیس با PyQt درست شده

https://persepolisdm.github.io/fa