درخواست مشاوره ساخت وبسرویس خوب با php

web-service

برای شوخی و اذیت کردن شما!

من حدس میزنم شما به گوگل دسترسی ندارین😁

خب من این مقاله با ۲۸ تا لایک رو نتونستم پیدا کنم :joy: هرچی دیدم دیپلوی روی وب سرور بود .
حالا این اپ های php میتونن بصورت alive حضور داشته باشن ؟ یعنی لایف سایکلش صرفا ۱بار نباشه ک اجرا بشه و تموم شه …
یعنی لوپ داشته باشه

دیگه داری میزنی جاده خاکی، فکر کنم بزنی کنار یه چای بخوری بد نباشه. احتمالا استرس قبل از بازی با پرتغاله.

image

عزیزی شما . بنده شاگرد هم نیستم چه برسه متخصص.
ولی صحبت شما کاملا درسته الان نمی شه کاریش کرد :sunglasses: همیشه همین حرفو به خودم می زنم چرا رفتم این مسیر رو …

بنظرم مسیر شما اشتباه نیست، هر کسی سلیقه و ذائقه خودشو داره و ممکنه عنوان هم بکنه. تازه متخصص بودن که اشکالی نداره، من متوجه تواضع شما هستم اما گاهی واقعا لازم نیستند. چون شما وقتی از این همه تجربه حرف میزنی که خیلی هم خوبه، دیگه اینکه بگی سواد ندارم یا تخصص ندارم یکمی با هم سازگار نیست. تازه من هروقت با شما بحث‌ میکنم کلی به دانسته هام اضافه میشه، این یعنی در تخصص شما شکی نیست.

بقول آقا توماج شکسته نفسی میکنی عزیز .

راستش . این حرف صرفا شاید از دید تکنولوژی افسار گسیخته درست باشه… اما از دید اقتصادی و اقتضای زمان و مکان شما بهترین کار رو کردید : )
خیلی طول کشید تا به حدی برسم ک بتونم پروژه بگیرم . و وارد معدود شرکتایی بشم ک این نیمچه تخصصم کاربرد داشته باشه …

اون جمله من به شما حس بد یا جسارتی نکنه شهریار جان …
شما تو حیطه ای ک کار کردید “مفید” واقع شدید .هم برای خودتون . هم برای کامیونیتی تون . …

منم امیدوارم بتونم چیزی ارائه بدم که بدرد بقیه هم بخوره …