به روز رسانی phoenix 1.3 به نسخه 1.3.2

با درود خدمت دوستان و اساتید محترم . پروژه فعلی من روی نسخه ۱.۳ درست شده و در حال کدنویسی هست و من می خوام نسخه فونیکس خودمو به نسخه ۱.۳.۲ انتقال بدم که چند روزی هست منتشر شده چون با نسخه الکسیر ۱.۶ بهتر سازگاری پیدا کرده . به همین منظور یک مشکل دارم

من داکیومنت زیر رو مطالعه کردم
https://hexdocs.pm/phoenix/installation.html

سوال اینجاست : این فقط نسخه ساخت یک پروژه جدید رو به ۱.۳.۲ انتقال می ده پروژه هایی که فعلا بالا هستند رو چطور باید به روز رسانی کنم ؟

آیا بعد از به روز رسانی فونیکس در پروژه ای که الان بالاست فقط باید deps.get بکنم و دیگه نیازی به تغییری چیزی نیست ؟

اگه version فونیکس تو mix file عوض کنی باید کار کنه اما مطمئن نیستم

هیچ جایی توضیح خوبی هم ندادند :expressionless: ولی اول بکاپ می گیرم همین کار رو می کنم ببنیم جوابگو هست یا خیر . در همین پست باز اعلام می کنم امید وارم مشکلی پیش نیاره :smiley:

البته بعد از اتمام پروژه ام

lن به روز رسانی کردمش فکر کنم مشکلی نداشت

یک سری وارنینگ دارم

warning: Enum.partition/2 is deprecated, use Enum.split_with/2
  lib/phoenix/endpoint/handler.ex:39

lib/mix/tasks/phoenix.gen.model.ex:155

lib/mix/phoenix/schema.ex:234

warning: Plug.Conn.WrapperError.reraise/3 is deprecated. Use reraise/1 or reraise/4 instead.
Found at 2 locations:
  lib/phoenix/controller/pipeline.ex:138
  lib/phoenix/router.ex:280

Generated phoenix app
==> guardian
Compiling 18 files (.ex)
Generated guardian app
==> trangell_api_gateway_web
Compiling 9 files (.ex)
warning: Plug.Conn.WrapperError.reraise/3 is deprecated. Use reraise/1 or reraise/4 instead.
Found at 3 locations:
  lib/trangell_api_gateway_web/router.ex:4
  lib/trangell_api_gateway_web/router.ex:8
  lib/trangell_api_gateway_web/router.ex:12

Warning ها بیشتر به الیکسر ربط داره تا Phoenix, اما فکر نکنم کاری از دستمون بر بیاد تا فینکس اینا رو برطرف کنه. در مورد شما احتمالا فایلهای درست شده با فینکس قدیمیتر در پروژه بوده یا dep هایی که بروز نشدند. راستش درست نمیشه با مبایل چک کرد.
من اصولا برای بروزرسانی های اینطوری یک اپ جدید درست میکنم بعد لاجیک و سکیما رو منتقل میکنم به اپ جدید، فرقی هم نمیکنه فریمورک چی باشه اگر به مشکل نخورم تمیزتر از آب در میاد. اما گاهی هم بسته به پیچیدگی پروژه مجبورم همون پروژه رو به روز کنم