صحبت در مورد password manager

password
manager

سلام خدمت دوستان
این پست رو برای این ایجاد کردم تا در مورد نگه داری پسوردها صحبت کنیم.

من خودم در حال حاضر از مرورگر موزیلا و کروم استفاده میکنم ولی دنبال یه پسورد منیجر خوب هستم تا علاوه بر اینکه پسوردها رو نگه داری کنه بتونه پسورد قوی هم تولید بکنه
یه برنامه دیدم به اسم keeper که مالتی پلتفرم هست و نسخه رایگانش کار رو راه میندازه پلاگین های خوبی هم برای مرورگرها داره
البته میشه با یک تولید کننده پسورد مثل سایت passwordsgenerator یک پسورد قوی تولید کرد و بعد اون رو در یک فایل تکست ذخیره و بعد با یک رمز کننده قوی که از کلید عمومی/خصوصی استفاده میکنه مثل GPG یک پسورد منیجر شخصی بوجود آورد

لطفا دوستان نظراتشون رو در مورد اینکه برای نگهداری پسوردها و اکانتهای خودشون از چه برنامه یا روشی استفاده می کنن عنوان کنن .

با تشکر از همه

من فعلا از keepass استفاده می کنم. اما خیلی راضی نیستم ازش. دارم یه ابزار جدید می سازم برای خودم در همین مورد

از چه نظر راضی نیستید یعنی امکاناتش کمه یا از لحاظ دیگه ای مشکلی داره ؟

یه سری مشکل داره که یه مقدار رو اعصاب هست. مثلا نمی تونی پسورد ها رو شیر کنی با کسی و اگر چند تا دیوایس داشته باشی مصیبته کار کردن باهاش.

من قبلا Keepass استفاده می‌کردم ولی الآن Buttercup استفاده می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم تستش کنید. برای مک، لینوکس، ویندوز، فایرفاکس، کروم، اندروید و آی او اس هم کلاینت داره و ابزار تر و تمیز و خوبیه به نظرم که توسط سالار کابلی و دوستش توسعه داده شده.

بعضی ها رو دیدم که از TrueKey استفاده می کنند و خیلی هم راضی هستند