مدرک lpic

سلام
توی ایران میشه این مدرک رو گرفت؟
توی انجمن ubuntu.ir یه تاپیک دیدم مربوط به چهار سال پیش که سایت خود lpic رو گذاشته بودن و گقتن با سرچ ‌iran تو reigon سه تا مرکز تایید شده وجود داره برای دریافت مدرک
ولی من رفتم اصلا ایران تو لیستش نبود!!!

2 پسندیده

یک سال پیش من شندیم دیگه مدرکش در ایران ارزش نداره و شما باید از خارج ایران مدرک اصلی رو بگیرید مدرکی که فعلا داده می شه مدرک دانشگاه شریف هست فقط مصرف داخلی داره

2 پسندیده

برادر کوچیکتر من LPIC 1 و 2 رو گرفته تو ایران دوره هاشو رفت و امتحان داد

1 پسندیده

درود سمیر جان می شه بگید داداشتون چه موقعی این مدرک رو گرفتند؟ اگر برای یک سال اخیر هست اگر امکان داره موسسه رو ازشون بپرسید بسیار ممنون می شم

1 پسندیده

همین امسال گرفته. می پرسم می گم حتما.

2 پسندیده

سلام
مدرک دادن یه بحثه, مدرک معتبر و بین المللی دادن یه بحث دیگه!
والا من هر آدم باسواد و کار بلدی رو توی شبکه دیدم توی کشورهایی مثل بحرین, امارات, دوبی و … این کشورهای عربی امتحان دادن… البته این رو هم بگم اونا بعدش اقامت کاری گرفتن توی کشورهای مختلف… این رو هزار بار شنیدم که مدارکی رو موسسات آموزشی مثل x و y میدن به درد جرز لای دیوار می خوره (جسارتا)! منظورم اینه که فقط توی ایران (ظاهرا) کاربرد داره…
به نکته خیلی مهم, در این مورد از افراد با تجربه حتما پرس و جو کنید چون طبق چیزی که شنیدم این موسسات ادعا می کنند مدرک بین المللی میدن ولی در واقع این طور نیست با توجه به وضعیت تحریم ها من فکر نمی کنم اینجا آزمونی برگزار بشه و مدرک معتبر بدن…
پ.ن) جواب سوالتون رو اینجا نمیگیرید حرف های ما که طبق گفته ها و شنیده هاست اعتماد نکنید… به نظرم یا به صورت حضوری یا از طریق ایمیل افراد متخصص شبکه رو پیدا کنید و باهاشون صحبت کنید.
از این حرفا بگذریم شما هم عشق گنو/لینوکس شدی ها :hugs::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 پسندیده

پرسیدم ازش. دوره هاشو انیسا رفته و مدارکشو از Arjang گرفته. مدارکش تو سایت اصلی LPI ثبت شده و مدارکش از طریق ترکیه بدستش رسیده

5 پسندیده

آقا سمیر یعنی میشه مدارک پیشرفته تر رو هم توی ایران گرفت؟ چون LPCI 1 از مدارک پایه ست و فکر نمی کنم بشه باهاش کار پیدا کرد. راستی چرا بعضی ها انقدر هزینه می کنند و میرن خارج از کشور مدرک میگیرند؟

1 پسندیده

فکر می کنم بستگی به ترفند های آموزشگاه داره که چجوره تحریم ها رو دور بزنه.

ایده ای ندارم در این زمینه

2 پسندیده

سلام خیلی ممنونم
طبق توزیحات سایتش میشه مدرک رو گرفت ولی مثل این که دوره های آموزشیشون رو حتما قبلش باید بری!

امتحانات LPI
موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ به عنوان نماینده رسمی LPI در ایران شناخته بوده است و تنها پارتنر (AAP(Approved Academic Partner این موسسه در ایران بود. پس از تحریم ایران توسط این شرکت، موسسه ارژنگ همچنان به صورت غیر مستقیم این آزمونها را داخل کشور برگزار می کند.
دانشجویان این موسسه ضمن برخورداری از متریال رسمی دوره ها و اساتید مورد تایید موسسه LPI می توانند پس از اتمام دوره در آزمون رسمی آن شرکت کرده و مدرک معتبر بین الملل دریافت کنند.

1 پسندیده

آره من واقعا عاشق لینوکس شدم ولی لینوکس خیلی از من خوشش نمیاد :joy:
با کارت گرافیکم مشکل داره!

2 پسندیده