دریافت ip در سرویس های ساخته شده به صورت میکروسرویس

من اونجا که شما برای کدگذاری گفتید

من همچین چیزی گفتم؟ خب احتمالا بد یا اشتباه عرض کردم، راستش اصلا یادم نمیاد :thinking:

منظورم این قسمت صحبت شما بوده. توماج جان

خب اینجا اصلا نگفتم برای رمز نگاری،
چون موضوع بحث سینک کردن بین دو تا سرویس بود اینو همونطور که از متن هم بر میاد به عنوان نکته جانبی برای سینک کردن عرض کردم خدمتت. دقیقا هم به سینک اشاره کرده

احتمالا بنده اشتباه متوجه شدم یا بهتر بگم باز هم من در کل این بخش دو خطی رو اصلا متوجه نشدم. حتی الان برای سینک هم گفتید بیشتر گیج شدم. چون ارسال از بک گراند جاب عمولا انجام می شه چند کار بخواهیم انجام بدهیم و برای این بخش ما نیاز به دریافت پاسخ رو هم داریم .

اگر وقت کردید توضیح زیر دیپلم بدی توماج جان ممنونت می شم

بازم ممنون

نظرم این بود که یوزر ها به صورت بالک سینک بشند، یعنی یک event وجود داشته باشه که هروقت اجرا (trigger) شد همه یوزر های سینک نشده رو سینک کنه، بجای اینکه تک تک این کار انجام بشه، در ضمن استفاده از bg برای انجام چند کار نیست، برای جدا کردن life time پروسه ها از همدیگست یعنی async کردنشون.

گاهی چندین کار یک میلیونم ثانیه زمان میبره اما ارتباط با یک سرویس دیگه یا کوئری بزرگ توی دیتابیس ممکنه زمان بیشتری بخواد

فکر نمی کنم با سواد فعلی بتونم چنین کاری رو انجام بدم در حال حاظر . به نظرم بعدا با سواد بیشتر به سمت بهینه سازی برم بهتر بتونم از پروژه خارج بشم. چون نتونستم کامل این موارد رو درک کنم نشون می ده هیچ ایده یا فکری نسبت بهش ندارم. یعنی ضعف دارم مثل اینکه

نه, بنظرم سواد شما خیلی هم عالیه, باید خارج از الیکسر به موضوعی که عرض کردن نگاه کنی