باگ بامزه iOS

lن یک روز کامل روی این gimp وقت گذاشتم . اصلا نتونستم راحت بشم خیلی راحت رفتم روی مک بوکم فتوشاپ آوردم بالا:grin:

مثلا همخوانی نکردن سیستم عامل ابنتو با فلان نوع سیپیو در لینوکس که سرچ آخر می گه . با این سیستم شما نمی تونید بیارید بالا منظور شما اینه؟:grin:
دقیقا یادم نیست کدوم مودل بود وگرنه همین الان برای منبعش ذکر می کردم

من به شخصه با gimp خیلی راحتم و چون گرافیست نیستم ازش استفاده میکنم، برای عکاسی هم عالیه اما destructive هست و در بعضی موارد حتی نزدیک هم نیست به فتوشاپ.
درضمن برای blender مکمل خیلی خوبیه

یک نکته مثبت مک اینکه برای سخت افراز خودش درست شده و تست شده شما وقتی مک روشن میکنی کار میکنه دیگه فکر درایور ریختن نیستی

راستی آخرین بروزرسانی gimp کی بوده ؟

گفتید درایور . اوه یادم افتاد روی لینوکس بدنم خداییش مور مور شد. :grin:

نگو این حرفو. لینوکس ان تعداد خیلی زیادی سخت افزار پشتیبانی می کنه تا اونچایی که من می دونم از بقیه سیستم عامل ها تو این زمینه با اختلاف زیادی جلوتره. الان تقریبا هیچ سخت افزار عمومی رو پیدا نمی کنی که لینوکس روش کار نکنه.

در مورد CPU که می دونم رو خیلی از معماری ها و مدل های پردازنده مختلفی کار می کنه.

خیلی فکر می کنم واسه اینه که به فتوشاپ عادت کردی. وگرنه gimp سادست. من مادرم هم gimp کار می کنه.

درسته اما وندور های زیادی هستند که همین کار رو با لینوکس انجام میدن مثل system76 که ارزون ترم هستند :smile:

باور کن سمیر جان در این یک مورد بنده اصلا تجربه خوبی ندارم :grin: دقیقا یکی از دوستانی که رفته بود مدارک لینوکسی رو از این ور اون ور گرفته بود هم همین حرف شما رو می زد. بعد از پرسش و پاسخ زیاد صحبت از این شد که روی این سیستم عامل نمی شه لینکشو هرچی می گردم از انجمن ابنتو پیدا کنم پیدا نمی شه حرفمو ثابت کنم :thinking:

به تجربه ثابت شده جز اپل تمام سیستم های فول کانفیگ شده فقط تو کاغذ منابعشو بالاست تو کارایی خیر متاسفانه :grin:

بنظرم مشکل سخت افزار تا حد زیادی حل شده، اما همچنان لینوکس برای بیشتر تولید کننده ها در اولویت نیست، راستش من خیلی وقته مشکل گرافیک یا وایفای ندارم اما قدیما خیلی ازار دهنده بود، بعضی وقتا مجبور بودم خودم دست بکار بشم.
اما اون روزگار گذشته

نگو جوون. من System76 استفاده کردم. اصلا اگه نشناسی متوجه نمی شی لینوکس هست. در مورد ریسورس هم. کل سیستم من بدون browser. کلا ۴۰۰ مگ رم می گیره تازه Emacs و یقیه نرم افزار ها رو هم حساب کن روش. macos کلا شما بدون هیچه فکر کنم یکی دو گیگ رم باید خرجش کنی.

اره الان دیگه مشکلی نست مگر اینکه یه سخت افزار داغون مثل Dell XPS داشته باشی :smile:

یه Thinkpad با لینوکس یعنی بهشت :smile:

دعوا سر دوتا چیزی هست که در اصل از یک خانواده هستند، darwin و linux رو میگم

:grin::grin:

حالا که صحبت هم متوجه نمی شیم به نظرم هفتیر رو بیارید لطفا.

بدور از تمام مواردی که بیان شد. خیلی از ماها اینا در کار برنامه نویسی هستیم ولی اگر کسی در کار موسیقی باشه واقعا روی مک با وجود نرم افزار رایگان گاراژ بند و بهترین نرم افزار موسیقی دنیا :grin: یعنی لاجیک می تونه به خروجی های باور نکردنی برسه که من هیچ وقت در ویندوز با اون همه نرم افزار و پلاگین به اون تجربه خوب نرسیدم که تو مک رسیدم

اینجا خیلی شب شده بدرود می گیم به دوستان
( وی هفتیرش را برای مواقع ضروری زیر تختش می نهادد :sunglasses:)

برو تا شلیک نکردم، بدرود :sunglasses:

خیلی موافقم

اینم یک باگ عجیب و جدید که حسابی به طرفدارای WebKit و Safari کمک میکنه که مدتی استراحت کنند :smile:

این باگ نیست بلکه یک ویژگی هست. همیش به دنبال خراب کردن اسم اپل هستید نمی دونم چرا :wink:

Bug-vs-Feature