باگ بامزه iOS

سلام. امروز متوجه شدم iOS یه باگ داره که راحت می تونه منجر به wipe کردن گوشی بشه. خیلی راحت iOS نمی تونه کاراکتر జ్ఞ‌ా رو رندر کنه و کرش می کنه. اگر این کاراکتر تو notification بیاد دیگه تمومه :laughing:

سمیر جان شما جسارتا متوجه نیستید ما توی ios هیچ باگی نداریم بلکه این ها آپشن های مخفی هستند که اپل برای کاربرانش می زاره تا کمی خوشحال و متعجبشون کنه تا به خودشون بیاند و انتظار زیادی نداشته باشند :grin:

:joy::joy::joy: دقیقا به قول معروف : it’s not a bug it’s a feature

خیلی با حال بود. تو محل کار همه ترکیدن دارن wipe می کنن گوشی هاشون رو

سمیر جان این مخصوص با ios نیست یا خدا چه آپشینی به مک هم اضافه شده . اگر کسی اینو ایمیل کنه شما روی imail اپل باشی و روی این ایمیل بری نرم افزار بسته می شه . باز کنی بازم بسته می شه . تا اینکه بری از داخل سایت این ایمیل رو حذف کنی وگرنه باز بکن نیستی ایمیل

جدی جدی شد که !!! شما گزارش ندادی این باگ رو ؟

دیوانه شدم تا تونستم تا نرم افزار بالا اومد سریع بزنم روش تا این مورد رو رد کنم ۴۰ بار رگباری باز کردمش

این باگ در آپدیت بعد درست شده شهریار جان

تشکر سام عزیز دوستان ما سر شوخی رو باز کردن داره پشت هم رگباری از این ایمیل ها می فرستن منم بستم ایمیل رو کلا از خود inbox گوگل دارم می بنیم :grin:

ایمیلتو بده یکم سربه سرت بزاریم :laughing:

:grin: :grin::grin: :grin: آقا این کاراکتر توی ایمیل انجمن هست الان جرات نمی کنم با میل بازش کنم می رم تو اینباکس حذف می کنم :disappointed_relieved: فقط یک چیز دلم می خواد تست کنم این قسمت ناتیفیکشن خود مک هست جرعت نمی کنم تست بزنمش

می گم سمیر جان تو اسم اس هم این کاراکتر باشه مشکل پیش می یاد برای آی او اس ؟ یکیمی برای دوستام بفرستم ؟:grin:

بله. هرجا که موتور رندر iOS این کارکتر رو ببینه کرش می کنه

بری‌تست توی ios همین کرکترو copy-paste کن توی مرورگر و‌ go. مرورگر کرش میکنه اما مشکلی پیش نمیاد

من روی آخرین ورژن هستم اما مشکل وجود داره هنوز

در بتا درست شده

اینجا ایمیل می یاد من تنم می لرزه از این پست . کی که مک رو فراموش کنم .:smiley:

البته من یک کم تعصب دارم نسبت به اپل :stuck_out_tongue_winking_eye:

دوستان جمع کنین صاحابش اومد :joy:

فکر کنم تو Mail اپل هم حل شده. در سیستم عامل مک

ولی دور از شوخی من هنوز نمی دوم چرا از محصولات اپل استفاده می کنن مردم.

چرا نباید استفاده کنیم سمیر جان؟

ثبات خوب - نرم افزار های زیاد - درگیر نبودن با مشکلات سیستم عامل - رابط کاربری عالی . شرکتی معتبر .

برام همیشه سواله مثلا چی اپل بده که باید بریم همیشه بحث می شه ولی من قانع نمی شم . من الان نزدیک به۴ ساله مک بوک دارم یک بار دچار مشکل با سیستم عامل و آبدیتش نشدم . فقط یکی دو ماه ابنتو نصب داشتم سر آبدیتش دیوانه شدم .

محصولات ادوبی همه رو داره . همین یک مورد هیچ وقت اجازه بهم نمی ده برم کامل روی لینوکس

من خونه هم دبین دارم هم مک نگید ما مشکل داریم با لینوکس :grin: