ویدیو آموزش html , css , bootstrap

درود خدمت دوستان گرامی مدتی بود می خواستم یک آموزش سریع به دور از ریز کار هایی که خود فرد طراح قالب دنباش باید بره برای bootstrap , css , html بسازم و همینطور نیاز به این درس کوچیک داشتم به عنوان پیش نیاز که به سمت الکسیر برم و همینطور شروع به ساخت قالب در فونیکس مثلا در پست زیر روش پیاده سازی بوتسترپ در فونیکس رو منتشر کردم

درسا بیشتر روشی هست که خودم جلو می رم

لینک آموزش در یوتیوب

لینکش در بلاگ شخصیم:

https://trangell.com/blog/131-آموزش-سریع-html-و-css-و-bootstrap

لازم به ذکر است داشتن کمی اطلاعات در مورد html آموزش رو براتون شیرین تر می کنه

ایول خیلی خوب بود مخصوصا که داری بر اساس پروژه توضیح میدی .

ممنون از لطف شما . تو آموزش الکسیر در آینده یک پروژه دیگه هم برای html , css شروع می کنم حتما !!

خروجی قالب ساده آموزش داده شده

سایت bootswatch.com تن های قشنگی بر پایه بوت استرپ داره.

ممنون . چشم بررسی می کنمش اگر مواردی داشته باشه که در آموزش بعدی مورد استفاده قرار بگیره حتما ازش استفاده می کنم تقریبا دو هفته آینده آموزش الکسیر و فونیکس هم شروع می کنم که توش بوتسترپ خیلی استفاده می شه

سلام.دوستان.من هنوز اماتور میخوام css به این شکل بنویسم میتونید راهنمایی کنید از چ تگایی استفاده کنم؟

درود منظور اینکه می خواهید مربع مربع کنار هم باشه هر سطر سه مربع ؟ منظور شما این هست ؟ یا چیز دیگه ای ؟

بله منظورم همینه

پس لطفا این ویدیو هایی که خدمتون آماده کردم رو از اول مشاهده کنید این مورد رو هم یاد می گیرید

کدام ویدیو؟

در پست اول قرار دادم ویدیو هارو!! ویدیو در یوتیوب هست نیاز هست که شما با آیپی کشور دیگه ای به اون دست پیدا کنید

ممنون