ساخت ایمیل gnu.org

سلام . دوستان عزیز فروم کسی از شما اطلاع داره چطور میشه ایمیل @gnu.org رو به دست آورد ؟ من داخل سایتش رفتم چیزی پیدا نکردم در این مورد و البته جستجو های اینترنتی هم به نتیجه نرسیدم ظاهرا این مورد عمومی نیست درسته ؟

میتونید منو راهنمایی کنید برای دریافت این نوع ایمیل ؟ ممنونم .

باید رو پروژه های مرتبط با گنو کار کنید. و contributor اونها باشید.

عباس عزیز سلام :slight_smile:
اگه موفق به گرفتن gnu.org@ نشدی پیشنهاد می کنم یه نگاه به protonmail.com بنداز که یه جایگزین بسیار مناسب با امنیت بالا برای میل سرویس های گوگل و یاهو هست… به جز نسخه وب هم اپلیکیشن android و iOS داره… رایگان هم هست…

پس خوش به حال شما :slight_smile: تخصص من برنامه نویسی موبایل هست , پروژه در این زمینه دارن ؟

من پروتن میل دارم و به شدت راضی هستم و به شدت به همه پیشنهاد می کنم به جالی سرویسی مثل gmail از اون استفاده کنین.

در مورد موبایل اطلاعی ندارم حقیقت

https://f-droid.org مارکت نرم افزارهای اندروید هست که تمامی پروژه های اون آزاد یا متن باز هست… می تونید توی توسعه اون ها مشارکت داشته باشید…

پشتیبانی از زبان فارسیش چطوری هاست سمیر جان

منظورت دقیقا چی هست؟‌ چه امکاناتی رو برای فارسی نیاز داری ؟

همین راست چین باشه کافیه.

proton در نسخه رایگان یکم محدودیت داره, 500.00 MB

من پکیج پلاس رو دارم.

4.00 €/month

بله. به نظر من کاملا ارزششو داره.

منظورم اینه که یکم توی ایران شاید سخت باشه.
من از tutanota هم استفاده میکنم

بله با این اوضاع خیلی سخت واسه ایران

و همچنین یادی کنم از gmx.com که ساتوشی ناکاموتو از این سرویس استفاده میکرده :grinning:

این دو لینک لطفا مشاهده بفرمایید
t.me/offsecmag/965

شهریار جان ممنون از لینک هایی که فرستادی…
ولی راستش حجم مطالب خیلی کم و ناقص بود و به مطالبی که توی تلگرام و سایر پیام رسان ها منتشر میشه خیلی نمیشه اعتماد کرد.
امنیت ۱۰۰ درصد در هیچ سامانه نرم افزاری ای در دنیا وجود نداره و ممکنه توی هر سیستمی مشکلاتی وجود داشته باشه, طبیعتا پروتون میل هم از این قاعده مستثنی نیست.
من پروتون میل رو جایگزین بهتری برای ایمیل و جیمیل معرفی کردم حداقل می بینم مثل سیستمی مثل gmail من رو track نمی کنه و پیام های اسپم تبلیغاتی برام نمی فرسته!
قبلا که از اکانت جیمیل و موتور جست و جوی گوگل استفاده می کردم با توجه به مواردی که جست و جو کرده بودم برام پیام های اسپم تبلیغاتی میومد. در واقع گوگل بر اساس اطلاعاتی که شما سرچ می کنید اطلاعاتتون رو در اختیار شرکت های تبلیغاتی مرتبط قرار میده… که این موضوع واقعا کلافه م کرده بود خوشبختانه توی این سرویس این مشکلات وجود نداره…