راه اندازی سایت طراحی شده با django framework

سلام دوستان
من یه سایت تمرینی با django طراحی کردم. حالا می خوام اون رو را ه اندازی کنم.
طبق تحقیقی که من کردم، محیط راه اندازی رایگان که با سرور مجازی شباهت داشته باشه، openshift هست.
منتها نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم، document سایت رو هم خودندم، اما ظاهرا باید با یه زبان های برنامه نویسی دیگه مثل ruby درگیر بشم.
ممنونو میشم اگر کسی هر گونه تجربه ای در رابطه با راه اندازی django روی سرور داره، راهنماییم کنه.
با تشکر

1 پسندیده

یکی از راحت ترین نحوه های راه اندازی همین لینکی هست که تقدیم کردم

چندین مدل دیگه هم هستن که براش آموزش های مرتبط هست از میتونه از وب سرور ، پروکسی ریورز ، دیتا بیس و هر چیزی که شما نیاز داشته باشید برای پروژتون راه اندازی کنید

کافیه یک حساب ردهت باز کنید و از این لینک استفاده کنید برای جنگو، البته شاید دیگه مثل قبل حساب ردهت هم نخواد و با hub account کارتون راه بیفته، اما یکمی استفاده از محصولات ردهت متفاوت از دیگران هست، اگر مشکلی بود همینجا پست بزاری.
در ضمن heroku گزینه ساده تریه

https://hub.openshift.com/quickstarts/72-django

سلام
حساب red hat باز کردم، و به خاطر پیچیده بودن کار باهاش اینجا سوال پرسیدم.
در مورد heroku هم اقدام به ثبت نام کردم اما ظاهرا ip ایران تحریمه.

من سعی میکنم اول یه امتحانی بکنم چون خیلی وقته کار نکردم و کلی تغییر کرده، بعد میگم خدمتتون

ممنون، لطف می کنید.

1 پسندیده

بنظر سخت نمیاد و همونطور که از ردهت انظار میره پشتیبانی خوبی از python داره,
هروقت دوست داشتین hangouts بدین که با هم انجامش بدیم :sunny:

توماج جان من یک بار هرکاری کردم نتونستم با اپن شیف کار کنم و قیمت ایناشم اصلا نفهمیدم . خیلی سخته کار کردن باهاش دلیل نمی دونم چرا ؟

1 پسندیده

خب من قبلا استفاده کردم, الان که دوباره چک کردم دیدم که خیلی ساده تر شده امکانات بیشتری داره

1 پسندیده

الان در اینجا گفته ماهانه ۵۰دلار بدیم

فقط ۲ گیگ رم می ده ؟ چرا انقدر گرون :disappointed_relieved:

1 پسندیده

رایگان هم داره که برای شروع بد نیست.

امکانات زیادی داره‌ بنظر قیمتش خیلی هم خوبه, در مقایسه به چی گرونه؟

1 پسندیده

مثلا دیجیتال اوشن

با همین امکانات و کیفیت؟

1 پسندیده

من به عنوان یک کاربر معمولی که نمی تونم نظری بدم توماج جان اینو باید سمیر عزیز و سام عزیز پاسخ بدند . ولی در کل سرور های دیجیتال اوشن هم جزو سرور های با کیفیت با امکانات خوب هست
رم خیلی بیشتری می شه روش داشت .

1 پسندیده

من سوالی نپرسیدم, بیشتر منظورم این بود که openshift بخاطر امکاناتی که داره گرونه, فقط با شمردن ram نمیشه نتیجه گیری کرد. نیازی به سواد خاصی هم نیست, کافیه مقایسه کنید

1 پسندیده

از نظر هزینه به نظرم اصلا برای مشتری های کوچیک به صرفه نیست مهمترین پارامتر در ایران :grin:

1 پسندیده

اصلا به صرفه نیست برای مشتری های کوچیک.
OpenShift بیشتر مثل Amazon یا AppEngin و Azure میمونه از نظر تارگت بازار

2 پسندیده