ارسال نشدن ایمیل در Discourse بعد از تغییر دامنه و تنظیمات ایمیل (حل شد)

discourse
email

سلام
من از داکر استفاده میکنم . دیسکورس من نسخه v2.2.0.beta5 هست و با docker-compose بالا میارم نسخه قبلی بتا۴ بود و روی اون هم بعد از تغییر کردن تنظیمات ایمیل دیگه ارسال نشد.
تنظیمات ایمیل رو از طریق متغیرهایی که توی داکر کمپوز تعریف شده بودن عوض کردم ولی در حال حاضر ایمیل ارسال نمیشه و این پیام رو میده

در ارسال ایمیل آزمایشی مشکلی وجود داشته است. لطفاً مجدداً تنظیمات ایمیل خود را بررسی کنید، از این که هاستتان اتصالات ایمیل را مسدود نکرده اطمینان حاصل کرده و مجدداً تلاش کنید.

لاگ های دیسکورس رو چک کردم و اینو دیدم

Started POST "/admin/email/test" for 7x.xx.xx.xxx5 at 2018-12-12 18:38:21 +0330
Processing by Admin::EmailController#test as */*
  Parameters: {"email_address"=>"test-x3029@mail-tester.com"}
Sent mail to test-x3029@mail-tester.com (115.9ms)
Completed 422 Unprocessable Entity in 200ms (Views: 0.6ms | ActiveRecord: 5.8ms)

اکانت ایمیل رو با دستور زیر داخل کانتینر دیسکورس تست کردم و با موفقیت احراز هویت انجام شد

openssl s_client -connect mail.example.com:587 -starttls smtp

توی گوگل سرچ کردم این پست رو دیدم

طبق موارد بالا آیا نسخه جدید این مشکل رو داره ؟ یعنی من باید کد دیسکورس رو اصلاح بکنم؟

این دو پست مشابه پیدا رو دیدم ولی بدون دوباره ساختن image میخوام مشکل حل بشه

خواستم یک بکاپ دانلود بکنم ببینم ایمیل ارسال میشه یا نه . پیام داد که ارسال شد ولی چیزی نیومد
توی لاگ نگاه کردم این بود

Job exception: hostname "mail.example.com" does not match the server certificate

سرچ کردم در یک جایی دیدم یک نفر گفته بود که آدرس سایت رو برای چک کردن ssl توی این سایت بزنید
Mailserver encryption test (STARTTLS, TLS and PFS) · SSL-Tools

من تست کردم و یک خطا گرفتم

دوباره رفتم با certbot برای دامنه خودم ssl certificate درست کردم ولی وقتی دوباره توی سایت بالا چک کردم همون پیام رو دوباره به من داده .
دامنه قبلی هم روی همین سرور بود البته با یک ایمیل دیگه certificate درست کردم و دامنه جدید هم روی همین سرور هست با ایمیل جدید .
نمی دونم مشکل از کجاست :thinking:

در سایت دیگه ای هم چک کردم
https://www.checktls.com/TestReceiver

ظاهرا من در کانتینری که سرویس ایمیل رو داشت هم certificate ساخته شده رو باید کپی میکردم چون در حال حاضر داشت از certificate که برای دامنه قبلی بود استفاده میکرد . الان certificate جدید رو بهش دادم دوباره کانتینرها رو ریست کردم . مشکل حل شد