آیا برنامه discourse رایگان هست؟

یه سوال دیگه الان برام ایجاد شد.
من برای سایتم قراره از هاست دی ال استفاده کنم البته هاست اشتراکیش . بهشون تیکت زدم گفتن که " متاسفانه امکان نصبش بر روی سرور های اشتراکی هاست دی ال وجود نداره.
چون بر پایه Ruby on Rails نوشته شده و بر روی سرورهای ما امکان فعال سازیش وجود نداره."

یکی راهنماییم میکنه روی چه سروری این قابلیت هست که بشه این discourse رو نصب کرد و قیمتشم مناسب باشه :sweat_smile:

عرض کردم خدمتتون شما به سرور اختصاصی نیاز دارید با حداقل ۱ گیگ رم. همین. هاست اشتراکی و این چیزا فقط مال PHP هست. یه سرور از Digital Ocean ماهی ۱۰ دلار هست که تو ایران هم می شه تهیه کرد

2 پسندیده

من فقط یک نکته ای رو بگم خدمت شما دوست محترم. بعید می دونم اگر شما به روبی آشنایی نداشته باشید و همینطور ریلز بتونید استفاده مناسبی از این سیستم ببرید . البته محیط نصبش در اینترنت هست مخصوصا داکر خیلی خوب نصب می شه ولی شک دارم بدون اطلاعات در این زمینه بتونید کنترل سرور کنید و همینطور مدیریت.

از انجمن ساز های کوچکتر بر روی خود وردپرس و جوملا استفاده کنید یا با یک برنامه نویس روبی یک قراداد نگهداری ببندید

3 پسندیده

تورم باعث میشه یکم قیمتش برای ما ایرانی ها بالاتر باشه اما هرچی باشه بهتره . به شخصه شرکتی ایرانی میشناسم که درست بعد یک هفته جواب دادن و اونم جواب نمیدان بهتر بود.
راستی این ادیتور lighttable رو دیدم یاد شما و کلوژور افتادم و تو این ide کلوژور تو هر قسمتش به چشم میخوره

1 پسندیده

emacs و vim باید جلوی lighttable لنگ بندازن
:smile: ( شوخی میکنم البته)

1 پسندیده

:face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:

2 پسندیده

بسیار سپاس از پاسخ ها و راهنمایی های دوستان به خصوص @lxsameer و @shahryarjb

2 پسندیده